تجلیل از رزمنده جانباز و همسر فداکار ایشان در هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس که به عنوان’ رزمندگان، پیشکسوتان، زنان اسوه صبرو مقاومت’  نامگذاری شده است از ایثارگری ها و جان فشانی های جانباز سر افراز “ابراهیم نیک آئین” تقدیر شد.

در این مراسم مهندس علی سلطان زاده مدیر عامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و علیرضا آتشک مدیر این خیریه به همراه تعدادی از پرسنل با دعوت از این جانباز سرافراز و همسر ایشان ضمن تقدیر از همیاری های داوطلبانه ایشان، با اهدا هدیه ای از آثار هنری توانیابان از تلاش ها و مجاهدت های ایشان در هشت سال دفاع مقدس تجلیل کردند.

در این نشست مهندس ابراهیم نیک آئین به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و رویدادهایی از صحنه های جنگ پرداختند.

مدیرعامل رعد الغدیر نیز آسایس و امنیت حاکم بر کشور را از برکت خون شهدا و ایثارگری و رشادت های رزمندگان اسلام عنوان کرد و گفت: ما نیز آنچه در توان داریم در راستای حمایت و خدمت به این عزیزان به کار خواهیم بست.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر