تجلیل از رعد الغدیر در برنامه تلویزیونی کنارتم هموطن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به پاس فعالیتهای خیرخواهانه خیرین و حامیان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، از اقدامات انساندوستانه این موسسه در ایام شیوع بیماری کرونا تقدیر شد .

عصر روز یکشنبه ۱۰ فروردین ماه ۹۹ مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با حضور در برنامه زنده تلویزیونی کنارتم هموطن ، ضمن معرفی فعالیتهای این موسسه مردم نهاد ، گزارشی از اهم اقدامات رعد الغدیر در زمان کرونا ارائه نمود.

علیرضا آتشک که از میهمانان بخش خیریه این برنامه تلویزیونی بود، در معرفی اقدامات این موسسه در زمان کرونا اینگونه گفت : توزیع ۱۲۰۰۰ ماسک به صورت رایگان در مناطق محروم کشور و بیمارستانهای شهر تهران بخشی از فعالیتهای رعد الغدیر می باشد .

کمپین سهام مهربانی که با مشارکتهای خیرینی در ایران و حتی در خارج از مرزهای کشور به منظور تامین بودجه های مالی مورد نیاز برای تهیه و تولید و توزیع رایگان ماسک نیز به همت روابط عمومی این موسسه برقرار می باشد نیز؛ از جمله اقدامات این موسسه مردم نهاد در این روزها است .

آتشک همچنین از اشتغال تعدادی از معلولین در مرکز تماس کرونا در رعد الغدیر نیز خبر داد و افزود : در حال حاضر تعدادی از افراد دارای معلولیت شاغل در مراکز تماس این موسسه در حال تماس با بانک اطلاعاتی از خانواده های افراد مبتلا به بیماری کرونا به منظور بررسی شرایط فعلی و انجام سایراقدامات حمایتی بعدی از سوی دولت می باشد.

مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در خاتمه خاطر نشان کرد که : تنها با امید، تلاش و خلاقیت و همدلی می توان این مرحله را با امنیت بیشتری گذر نمود .

در پایان برنامه لوح تقدیر و تندیس برنامه تلویزیونی کنارتم هموطن به منظور تکریم از همیاری ، همدلی و همراهی خیرین در کاهش مشکلات موجود دوران کرونا به نمایندگی از طرف تمامی خیرین رعد الغدیر و حامیان در کمپین سهام مهربانی توسط مجری برنامه تقدیم ایشان شد .

برنامه کنارتم هموطن کاری از گروه اجتماعی شبکه سوم سیما با موضوع مقابله با بیماری کرونا در کشور است که هر روز ساعت ۱۸ از شبکه سه سیما به روی آنتن می رود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر