تجلیل از شاعران و نویسندگان معلول در ویژه برنامه روز فرهنگ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

با هدف تشویق و ترغیب معلولان و توان یابان به کار و تلاش بیشتر و ایجاد نگرش مثبت نسبت به استعدادها و توانمندی های آنان، از نویسندگان و شاعران معلول منطقه ۱۸ در ویژه برنامه روز فرهنگ تقدیر می شود.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ ، روز فرهنگ عنوان ویژه برنامه ای است که با هدف تجلیل و معرفی چهره های فرهنگی و نخبگان محله های پایتخت اجرا می شود و در ویژه برنامه این هفته، دو تن از شاعران و نویسندگان منطقه ۱۸ مورد تقدیر قرار می گیرند.

بر اساس این گزارش در برنامه روز فرهنگ از رباب فتوحی ملائی شاعر و صاحب کتاب های “خوش بحال دیوونه ” ، ” من کیستم؟ ” و ” زمستان در مرداد ” و هم چنین فرزانه حبوطی نویسنده کتاب ” معلولیت نیست مانع راهم ” تجلیل خواهد شد.

این گزارش می افزاید: آیین تجلیل از شاعران و نویسندگان معلول در ویژه برنامه روز فرهنگ از سوی کانون ادبی قائم(عج) با مشارکت موسسه رعد الغدیر در محل این موسسه برگزار می شود.

در این برنامه هر یک از بانوان شاعر و نویسنده ضمن معرفی خود دلایل موفقیت و راهکار های دست یابی به آن را به مخاطبان برنامه توضیح می دهند . در پایان نیز مخاطبان برنامه که اعضای کانون ادبی کتابخانه قائم(عج) هستند از بخش های مختلف موسسه رعد بازدید خواهند کرد .

ویژه برنامه روز فرهنگ، پنج شنبه ۲۰ آبان ماه جاری از ساعت ۱۰تا۱۲ به نشانی یافت آباد، بلوار الغدیر، میدان الغدیر موسسه رعد الغدیر برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۲۰۷۰۶۸ تماس بگیرند.
منبع:http://khatam.farhangsara.ir/tabid/1845/ArticleId/79388/-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10.aspx

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر