تجلیل از شاعران و نویسندگان معلول در ویژه برنامه روز فرهنگ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

با هدف تشویق و ترغیب معلولان و توان یابان به کار و تلاش بیشتر و ایجاد نگرش مثبت نسبت به استعدادها و توانمندی های آنان، از نویسندگان و شاعران معلول منطقه ۱۸ در ویژه برنامه روز فرهنگ تقدیر می شود.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ ، روز فرهنگ عنوان ویژه برنامه ای است که با هدف تجلیل و معرفی چهره های فرهنگی و نخبگان محله های پایتخت اجرا می شود و در ویژه برنامه این هفته، دو تن از شاعران و نویسندگان منطقه ۱۸ مورد تقدیر قرار می گیرند.

بر اساس این گزارش در برنامه روز فرهنگ از رباب فتوحی ملائی شاعر و صاحب کتاب های “خوش بحال دیوونه ” ، ” من کیستم؟ ” و ” زمستان در مرداد ” و هم چنین فرزانه حبوطی نویسنده کتاب ” معلولیت نیست مانع راهم ” تجلیل خواهد شد.

این گزارش می افزاید: آیین تجلیل از شاعران و نویسندگان معلول در ویژه برنامه روز فرهنگ از سوی کانون ادبی قائم(عج) با مشارکت موسسه رعد الغدیر در محل این موسسه برگزار می شود.

در این برنامه هر یک از بانوان شاعر و نویسنده ضمن معرفی خود دلایل موفقیت و راهکار های دست یابی به آن را به مخاطبان برنامه توضیح می دهند . در پایان نیز مخاطبان برنامه که اعضای کانون ادبی کتابخانه قائم(عج) هستند از بخش های مختلف موسسه رعد بازدید خواهند کرد .

ویژه برنامه روز فرهنگ، پنج شنبه ۲۰ آبان ماه جاری از ساعت ۱۰تا۱۲ به نشانی یافت آباد، بلوار الغدیر، میدان الغدیر موسسه رعد الغدیر برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۲۰۷۰۶۸ تماس بگیرند.
منبع:http://khatam.farhangsara.ir/tabid/1845/ArticleId/79388/-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10.aspx

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر