تقدیر و تشکر مدیر بهزیستی شهر تهران از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]رییس بهزیستی شهر تهران صبح امروز طی بازدید از موسسسه نیکوکاری رعد الغدیر از مساعی مدیریت و پرسنل این موسسه تقدیر نمود.
مصطفی سراج – مدیر بهزیستی شهر تهران- با تبریک به مدیران و پرسنل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، در کسب مقام پر افتخار این موسسه در مسابقات اسیپ ۲۰۱۶ فرانسه، بعنوان یکی از پنج برگزیده برتر دنیا در بخش اشتغال و کار آفرینی معلولین در حوزه صنایع دستی و هنری، از زحمات کلیه دست اندرکاران این خیریه تقدیر و تشکر نمود .

در این نشست صمیمانه که با حضور جمعی از معاونین بهزیستی شهر تهران نیز همراه بود از کلیه واحد های آموزشی ، توانبخشی و کارگاه های حمایتی و اشتغال توان یابان بازدید بعمل آمد .
سراج در ادامه جلسه امروز موسسه این نوید را هم داد که: بهزیستی شهر تهران حداکثر تلاش و توان خود را برای حمایت از توسعه کارآفرینی و اشتغال توان یابان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با حمایت از پرداخت سهم بیمه کارفرما بکار خواهد بست.
در خاتمه این جلسه و بازدید یک ساعته ؛ مدیر بهزیستی شهر تهران با اهدا لوح و هدیه، ثبت خاطره ای دل انگیز از خدمت را در خاطر مدیران و پرسنل رعد الغدیر رقم زد .
در همین رابطه گفتنی است موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بعنوان موسسه ای مردم نهاد و دارای مجوز از سازمان بهزیستی شهر تهران کار خود را در راستای ارائه خدمات توانبخشی حرفه ای از سال ۱۳۸۰ آغاز نمود و اینک پس از ۱۵ سال خدمت موفق به ارائه خدمات رایگان آموزش فنی و حرفه ای و توانبخشی به بیش از ۲۰۰۰ نفر از توانیابان پهنه جنوب و جنوبغرب تهران و ایجاد اشتغال برای بیش از ۶۶۰ نفر از توانیابان جسمی حرکتی از طریق اشتغال در کارگاه های حمایتی مرکز پیام ، صنایع دستی و هنری ، و خیاطی و همچنین فرایند کاریابی نموده است .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب