تقدیر از رییس هیئت مدیره موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در کانون کارآفرینان

به گزارش واحد روابط عمومی،چهارمین جلسه اعضا هیئت امناء منتخب کانون کارآفرینان استان تهران در سال جدید روز شنبه ششم خردادماه به میزبانی آقای مهندس انیسی رییس کانون کارآفرینان استان تهران در کافه تلاونگ و سالن جلسات سوله ۷و۸ کاخانه نوآوری آزادی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس انیسی به میهمانان خوش آمد گویی داشتند و در ادامه دکتر نقی زاده کانون را به کارآفرینان برتر جدید معرفی کردند. سپس آقای دکتر رسولی زاده به عنوان عضو هیئت امناء منتخب به معرفی کانون پرداختند و سپس مرکز مشاوره و کافه کارآفرینی سه اُ به میهمانان معرفی گردید. سخنران بعدی جلسه آقای موسوی رییس اداره توسعه کارآفرینی استان تهران به معرفی فعالیت های اداره مطبوع خود پرداختند.

بنابراین گزارش در این مراسم از مهندس علی سلطان زاده بنیانگذار و رییس هیئت مدیره موسسه نیکوکاری رعد الغدیر ضمن اهدای لوح یادبود تقدیر و تشکر شد.در ادامه مراسم هر کدام از منتخبین جشنواره کارآفرینی سال ۱۴۰۰ استان تهران به معرفی خود و کسب و کار خود پرداختند و در پایان مراسم لوح یاد بود عضویت اعضاء جدید در کانون به ایشان تقدیم گردید.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر