تلفنی که تاجران می توانند به آن زنگ بزنند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مرکز تماس اتاق تهران با شماره چهار رقمی ۱۸۶۶ یک روز مانده به پایان فروردین همراه با اعضای هیات رییسه اتاق تهران و خبرنگاران در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر افتتاح شد.
در یک روز بهاری که هوا هر لحظه یک سازی را می نواخت اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران با همراهی جمعی از خبرنگاران قدم به منطقه ای از تهران گذاشتند که چندان حال و هوای ترافیک بر سر آن سایه ننداخته بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران، سیده فاطمه مقیمی عضو هیات رییسه اتاق تهران و بهمن عشقی دبیر کل اتاق تهران مرکز تماس اتاق اتاق تهران را افتتاح کردند.
مسعود خوانساری در این رابطه گفت:«یکی از نقایص در ارائه خدمات به اعضای اتاق و فعالان اقتصادی نداشتن سیستم پاسخگویی مناسب و منسجم بود که به نظر می‌رسد، با راه‌اندازی مرکز تماس ۱۸۶۶، این نقیصه برطرف شود.» او افزود: «البته با راه‌اندازی این مرکز تماس، اتاق تهران علاوه بر پاسخگویی به پرسش‌ها و ارائه مشاوره مورد نیاز اعضا، از طریق همکاری با موسسه خیریه نیکوکاری رعد الغدیر که با بهره‌گیری از جوانان مستعد دارای معلولیت جسمی و حرکتی مراکز تماس متعددی را اداره می‌کند، به ایفای بخشی از مسئولیت اجتماعی خود نیز همت گماشته است.»
وی افزود:«اپراتورهای این مرکز اگرچه دارای برخی کم‌توانی‌ها و ناتوانی‌های جسمی و حرکتی هستند اما مدارج دانشگاهی را طی کرده و اغلب با تحصیلاتی بالاتر از لیسانس در این محل به کار مشغول‌اند. آنها در مکانی که با نیازهای آنان مطابق است به خوبی و به طور حرفه‌ای این مرکز را اداره می‌کنند و پاسخگوی تماس‌های فعالان اقتصادی هستند.»
فاطمه مقیمی نیز در این افتتاحیه گفت:«بار مسوولیت‌های اجتماعی بر دوش تمامی آحاد جامعه است و اتاق تهران به عنوان خانه فعالان اقتصادی همواره سعی داشته که در این مسیر پیشرو و مشوق دیگر نهادها و بنگاه‌ها باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر