تمامی اپراتورهای فرودگاه امام خمینی(ره) افراد توانیاب هستند

علیرضا آتشک در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درباره برگزاری همایش اشتغال و هم‌اندیشی معلولان اظهار کرد: روز چهارشنبه همایشی با موضوع اشتغال و هم‌اندیشی معلولان در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد الغدیر برگزار شد.

وی افزود: این همایش با حضور ۳۰ کارآفرینی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم با معلولان در ارتباط هستند و همچنین مسئولانی از بهزیستی در جهت جذب فرصت‌های اشتغال برای معلولان برگزار می‌شود.

مدیرعامل مجتمع نیکوکاری رعد الغدیر با بیان اینکه این مجتمع یک موسسه مردم نهاد ویژه معلولان است و در حوزه اشتغال آنها فعالیت می‌کند، گفت: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر مرکز حرفه آموزی، توانبخشی، دندانپزشکی و اشتغالزایی معلولان جسمی حرکتی است و ۱۰ درصد از هزینه‌های موسسه نیز در قالب یارانه‌های دولتی تامین می‌شود.

آتشک عنوان کرد: این موسسه با آموزش رایگان به معلولین جسمی و حرکتی اقدام به اشتغال‌زایی برای آنان می‌کند.

وی با بیان اینکه تمامی اپراتورهای فرودگاه امام خمینی را معلولان تشکیل می‌دهد، گفت: بیشترین اشتغال به کار معلولان در قسمت‌های مرکز پیام است که در مرکز پیام ۱۳۰ معلول مشغول به کار هستند، پس از آن معلولان در مرکز دوخت و دوز و صنایع دستی مشغول به کار هستند.

منبع : خبرگزاری آنا/ سرویس اجتماعی/ گروه رفاه اجتماعی/دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر