تنها مرکز دندانپزشکی رایگان کشور در نمایشگاه اکسیدا ۵۶

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

صبح امروز؛ همزمان با آغاز بکار پنجاه و ششمین کنگره رسمی و نمایشگاه سالانه انجمن دندانپزشکان ایران ؛نمایشگاهی نیز از توانمندیهای معلولین موسسه نیکوکاری رعد الغدیردر زمینه صنایع دستی و هنری ، در محل کنگره واقع در سالن اجلاس سران دایر شد .
در اکسیدا ۵۶، مرکز دندانپزشکیِ موسسه نیکوکاری رعدالغدیر, بعنوان اولین و تنها مرکز ارائه دهنده خدمات رایگان دندانپزشکی به معلولین جسمی حرکتی سراسر کشور، با در اختیار گرفتن غرفه ای،ضمن برپایی نمایشگاهی از صنایع دستی و هنری توانیابان به معارفه خدمات مرکز دندانپزشکی رعد الغدیر به گروه های مختلف حاضر در نمایشگاه و بازدید کنندگان از این نمایشگاه پرداخت.
به همین منظور علیرضاآتشک مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در توضیحات تکمیلی خود درباره فعالیت مرکز دندانپزشکی رعدالغدیر گفت: با توجه به اهمیت امور درمانی؛ علی الخصوص دندانپزشکی معلولین خاصی چون C.P و با توجه به عدم پاسخگویی مناسب سازمانها و مراکز درمانی جهت خدمت رسانی به این عزیزان؛ به لطف خداوند، یاری انسانهای نیکوکار و دندانپزشکان نوعدوست %

نظرات شما
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر