توانیابان جویای کار بشتابند

فرصتی استثنایی برای اشتغال ۵۰ معلول جسمی حرکتی

مهندس مونا قاسم زاده(مدیرعامل مرکز پیام رعدالغدیر) گفت : با توجه به توسعه مرکز پیام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و ایجاد بسترهای همکاری با موسسات و سازمانهای مختلف، این مرکز از بین توانیابان دارای شرایط مطلوب با شرط مصاحبه و آزمون نیروی کار می پذیرد.
ایشان درباره توانمندیهای مدنظر برای اشتغال در مرکز پیام افزود: داشتن دو دست سالم ،فن بیان و بهره مندی از مهارتهای کلامی و ارتباطی قوی، داشتن مدرک فنی و حرفه ای در زمینه های ICDL درجه یک و دو، مهارت تایپ فارسی از جمله شاخصهای ارزیابی و پذیرش این مرکز می باشد .
وی درباره نحوه تماس و روزهای مراجعه به این مرکز نیز گفت: کلیه واجدین شرایط  با بهمراه داشتن مدارکی چون : کپی کارت ملی وکارت معلولیت،مدارک تحصیلی وفنی و حرفه ای و نیز  یک قطعه عکس ۴*۳ می توانند از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ به مرکز پیام رعد الغدیر واقع در یافت آباد ،میدان الغدیر ،خیابان جواد زندیه ،ضلع شمالی پارک شهدای یافت آباد ،طبقه سوم ،مرکز پیام رعد الغدیر مراجعه نمایند .
ضمنا سایت این مرکز به نشانی اینترنتی http://markazpayam.com نیز آمادگی ثبت نام آنلاین علاقمندان را در بخش دعوت به همکاری دارد.
نتایج نهایی پذیرش شدگان پس از مصاحبه و آزمون به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر