توانیابان هم در حمایت ازمحیط زیست پیشقدم شدند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روابط عمومی رعدالغدیر: بیش از۱۰۰۰ کیسه پارچه ای توسط توانیابان بین شهروندان توزیع میشود .
طرح “نه؛ به کیسه های پلاستیکی” که از سوی اداره مدیریت پسماند سازمان شهرداری تهران با هدف تکریم هفته محیط زیست و ارتقاء دانش شهروندی؛ نسبت به ضرورت حفظ محیط زیست و با تاکید به تولید کمتر زباله های پلاستیکی (کیسه و ظروف یکبار مصرف) در حال اجراست؛ با مشارکت سازمانهای مردم نهاد حامی محیط زیست و تشکلهای دانشجویی همراه می باشد .
موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بعنوان موسسه ای متعهد در حمایت ازسلامت شهروندی و علاقمند به حمایت از محیط زیست نیز در این طرح با تولیدات زیست محیطی و حضور توانیابان جسمی حرکتی؛ مشارکت فعالانه ای را از خود به نمایش گذاشته است .
در اجرای این طرح توانیابان با حضور در فروشگاه شهروند بوستان و نیز سه میدان اصلی تره بار پایتخت اعم از: جلال آل احمد(قزل قلعه)، صادقیه و هروی نسبت به عرضه وفروش مستقیم کیسه های پارچه ای به شهروندان اقدام می نمایند .
این کیسه های محیط زیستی؛ توسط توانیابان موسسه رعدالغدیردر کارگاه خیاطی رعد جامه و در راستای اجرای طرح “یک تیر و چند نشان” تولید شده است و کلیه عواید حاصل از فروش به نفع حمایت از معلولین این موسسه خواهد بود.
این طرح که با استقبال خوبی از سوی شهروندان تهرانی مواجه شده از روز دوشنبه ۲۱ تیرماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر