توانیابان هم در حمایت ازمحیط زیست پیشقدم شدند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روابط عمومی رعدالغدیر: بیش از۱۰۰۰ کیسه پارچه ای توسط توانیابان بین شهروندان توزیع میشود .
طرح “نه؛ به کیسه های پلاستیکی” که از سوی اداره مدیریت پسماند سازمان شهرداری تهران با هدف تکریم هفته محیط زیست و ارتقاء دانش شهروندی؛ نسبت به ضرورت حفظ محیط زیست و با تاکید به تولید کمتر زباله های پلاستیکی (کیسه و ظروف یکبار مصرف) در حال اجراست؛ با مشارکت سازمانهای مردم نهاد حامی محیط زیست و تشکلهای دانشجویی همراه می باشد .
موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بعنوان موسسه ای متعهد در حمایت ازسلامت شهروندی و علاقمند به حمایت از محیط زیست نیز در این طرح با تولیدات زیست محیطی و حضور توانیابان جسمی حرکتی؛ مشارکت فعالانه ای را از خود به نمایش گذاشته است .
در اجرای این طرح توانیابان با حضور در فروشگاه شهروند بوستان و نیز سه میدان اصلی تره بار پایتخت اعم از: جلال آل احمد(قزل قلعه)، صادقیه و هروی نسبت به عرضه وفروش مستقیم کیسه های پارچه ای به شهروندان اقدام می نمایند .
این کیسه های محیط زیستی؛ توسط توانیابان موسسه رعدالغدیردر کارگاه خیاطی رعد جامه و در راستای اجرای طرح “یک تیر و چند نشان” تولید شده است و کلیه عواید حاصل از فروش به نفع حمایت از معلولین این موسسه خواهد بود.
این طرح که با استقبال خوبی از سوی شهروندان تهرانی مواجه شده از روز دوشنبه ۲۱ تیرماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر