توزیع ۱۱ هزار ماسک رایگان در اقصی نقاط کشور در کمپین سهام مهربانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در کمپین سهام مهربانی “نذر ماسک” که به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و با مشارکت ۲۴۵ نفر از خیرین از ۲۲ اسفند تا پایان اسفند ۹۸ برگزار شد؛ بیش از ۱۱هزار ماسک قابل شستشو الیاف نخ-پنبه توسط افراد دارای معلولیت شاغل در کارگاه خیاطی این موسسه مردم نهاد تولید و به صورت صددرصد رایگان در بین پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و فعالین در حوزه کنترل و پیشگیری درمان بیماری کرونا توزیع می گردد.

در این کمپین که با هدف جهت دهی نیات خیرخواهانه خیرین نسبت به ضرورت موجود در فضای فعلی کشور در تامین یکی از ضروریات کادر درمان بیماری کرونا دنبال میشود، موضوع” نذر ماسک” در دستور کار قرار گرفت.

این کمپین باشعار”پشت هر ماسک قلبی نهفته است” و با اشتغال ۱۵ نفر از افراد دارای معلولیت و شاغل در کارگاه خیاطی رعد الغدیر همراه است . در کمپین سهام مهربانی با مشارکت خیرین، یازده هزار ماسک تولید، ضدعفونی و بسته بندی و در استانهای سیستان و بلوچستان ، استان گیلان، کهکلویه و بویر احمد و کادر درمانی بیمارستانهای میلاد،  شهدای یافت اباد و بیمارستان هفت تیر شهر ری و گروه های داوطلب و جهادی توزیع شد .کارگاه خیاطی این موسسه، ظرفیت تولید و تحویل روزانه ۲۰۰۰ عدد ماسک را دارد .

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر یکی از کارآمدترین موسسات مردم نهاد کشور است . این موسسه با آموزش به افراد دارای معلولیت آنها را به افرادی فعال در چرخه اقتصاد کشور و موثر در تامین معیشت خانواده تبدیل می نماید.

با توجه به استقبال و علاقمندی خیرین امکان مشارکت در این کمپین همچنان موجود و فرصت شرکت در این کمپین تا پایان فروردین ماه ۹۹ فراهم است.

در صورت تمایل شما می توانید با مشارکت در این کمپین “نذر ماسک” سهم خود را در این امر شایسته افزایش دهید .شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ بانک پارسیان به نام موسسه رعد الغدیر جهت واریز مشارکتهای مردمی در طرح نذر ماسک در نظر گرفته شده است و عزیزانی که تمایل به کسب اطلاعات و یا واریز حمایتهای نقدی دارند می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ اطلاعات بیشتر را کسب نمایند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب