تکمیل توسعه همه جانبه شعبه زنجان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بعد از بازدید پروژه توسعه شعبه زنجان از سپری شدن فاز اولیه و ورود این مرکز به فاز توسعه همه جانبه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، علیرضا آتشک در این باره گفت: طی سفر و بازدید برخی از اعضای هیأت مدیره موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تهران و برگزاری جلسه مشترک با هیات مدیره و مدیرعامل رعدالغدیر زنجان، تجربیات مرکز تهران در اختیار اعضای شعبه زنجان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این سفر از اعضای شعبه زنجان برای بازدید از چند موسسه مشابه در تهران دعوت بعمل آمد، افزود: انتقال تجربیات موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تهران در حوزه کارآفرینی و ارائه چند ایده حوزه اشتغال مانند راه اندازی چند کارگاه تولید ویلچر برای شمالغرب کشور از جمله رویکردهای مهم این سفر و بازدید به شمار می رود.
مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با بیان اینکه ۱۰۰ میلیون تومان از صندوق رعدالغدیر تهران برای کمک به توسعه مرکز رعدالغدیر زنجان اختصاص یافت، اظهار داشت: این مبلغ توسط یکی از خیرین زنجانی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تهران برای مرکز زنجان هبه شده بود که واریز خواهد شد.
آتشک در مورد تفاوتهای مرکز رعدالغدیر زنجان تصریح کرد: بعد از بازدید پروژه در حال ساخت زنجان به جرأت می توانم بگویم این مرکز که با کمک و راهنمایی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تهران در حال گذر از فاز توسعه است بزودی از بزرگترین مراکز معلولین کشور خواهد شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر