تیم فوتبال توان یابان رعدالغدیر

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تنها مرکز حرفه ای چندجانبه با تمرکز توانبخشی، آموزش، ورزش و اشتغال افراد دارای معلولیت در چهارشاخه مرکز تماس، صنایع دستی و خیاطی است. معلولان این موسسه مدتهاست ثابت کرده اند آنچه که در موسسه رعدالغدیر رقم میخورد حق طبیعی و اجتماعی جامعه، هدف افراد دارای معلولیت است. مرکز رعدالغدیر پذیرای کودکان توان‌یاب از بدو تولد تا بزرگسالان حدود ۴۰ سال می باشد. اگرچه برای هر رده سنی متناسب با نیازهای فردی آموزش و توان‌یابی انجام می شود، اما امروز در نقطه ای ایستاده اند که با افتخار می گویند رعدالغدیر پیشگام اشتغال توان‌یابان در حوزه مرکز تماس و مرکز پیام است. رعد الغدیر موسسه مردم نهادی است که به منظور ارتقای توانایی های افراد توانیاب (معلولین جسمی و حرکتی) از سال ۱۳۸۰ توسط چند تن از افراد نیکوکار در منطقه محروم جنوب غرب تهران تاسیس شده است. این خیریه تاکنون موفق به توانمندسازی روحی، جسمی، حرفه ای و اجتماعی بیش از ۳۲۰۰ نفر از معلولین و ایجاد اشتغال برای ۸۵۰ نفر از آنها شده است.

علیرضا آتشک مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر می گوید: اگرچه فعالیت ما در موسسه رعدالغدیر با توان یابی و آموزش افراد دارای معلولیت آغاز شد اما در حال حاضر بخش مهمی از فعالیت نیروها در حوزه اشتغال جهت گرفته است. خوشبختانه امروز میتوانیم با جرأت اعلام کنیم توانسته ایم موسسه نیکوکاری رعدالغدیر را به کانونی برای حضور فعال افراد دارای معلولیت و مرکز کارآفرینی اجتماعی و فعالیت های ورزشی نیروهای توان یاب در همه گروه های سنی تبدیل کنیم.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر