تیم فوتبال توان یابان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر افتتاح شد

مراسم افتتاح تیم فوتبال توان یابان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در منطقه یافت آباد با همکاری دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در حاشیه این مراسم گفت: اگرچه فعالیت ما در موسسه رعدالغدیر با توان یابی و آموزش افراد دارای معلولیت آغاز شد اما در حال حاضر بخش مهمی از زمان و انرژی نیروها در حوزه اشتغال جهت گرفته است.
علیرضا آتشک افزود: خوشبختانه امروز میتوانیم با جرأت اعلام کنیم توانسته ایم موسسه نیکوکاری رعدالغدیر را به مرکز کارآفرینی اجتماعی و فعالیت های ورزشی نیروهای توان یاب در همه گروه های سنی تبدیل کنیم.
مدیر تیم فوتبال توان یابان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر درباره ضرورت شکل گیری این تیم و سایر تیم های ورزشی گفت: توان یابان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بطور روزمره از خدمات توانبخشی، آموزش، اشتغال و حتی درمان بهره مند هستند اما هدف این بود که در خارج از فضای موسسه راهی برای افزایش انرژی نیروها پیدا کنیم.
وحید چرخی با بیان اینکه علاقمندی جمع زیادی از آقایان توان یاب به ورزش فوتبال دلیل شکل گیری این تیم بوده، افزود: از زمان شکل گیری این تیم رفته رفته به حاضران در زمان بازی اضافه می شود و همین استقبال نشان از علاقمندی اعضای موسسه به ورزش فوتبال دارد که امیدوارم این حرکت رو به جلو مستمر باشد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب