جذب ۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال نذورات در روز عید سعید قربان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر خبر داد؛
جذب ۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال نذورات در روز عید سعید قربان
روابط عمومی رعدالغدیر: مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر از اجرای طرح یه لقمه مهربونی در روز عید سعید قربان خبر داد و گفت: با مشارکت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران، موسسه نیکوکاری رعدالغدیر مجری مدیریت و اجرای طرح یه لقمه مهربونی به منظور جمع آوری نذورات شهروندان در روزعید سعید قربان در جایگاههای عرضه و فروش بهداشتی دام شد.

علیرضا آتشک – مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر- روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار رعدالغدیر با بیان اینکه در عید قربان امسال ، پایگاه های یک لقمه مهربانی با استقرار در مراکز عمده فروش دام بهداشتی آماده ،ونسبت به دریافت نذورات شهروندان اقدام نموده اند افزود: این طرح با حضور فعال و مشارکت ۱۷ نفر عضوهمیار این موسسه از ساعت ۶ صبح روز پنج شنبه۰۲/۰۷/۹۴ تا ساعت ۱۵ عصر؛ در ۱۷ مرکزعرضه دام بهداشتی صورت گرفت .
نذورات جذب شده در این طرح شامل : ۱۴ راس لاشه گوسفندی،۴ راس گوسفند زنده،۴ دست کله پاچه و جگر و مبلغ ۶.۵۰۰.۰۰۰ ریال می باشد که تماما در در روز عید سعید قربان جمع آوری و برای طرح یه لقمه مهربونی(اطعام نیازمندان و افراد بی خانمان شهر تهران)استفاده خواهد شد.

این مقام مسوول در توضیحات بیشتری از روند اجرای طرح ادامه داد: پس از اعلام مسئولین مستقر در پایگاهها، نذورات دریافتی توسط دو دستگاه نیسان یخچال دار و یک خودروی شخصی از سطح شهرجمع آوری و به محل تقسیم و توزیع تحویل شد.

آتشک گفت: علاوه بر پایگاه های اصلی، مرکز رعد الغدیر نیز در روز عید دایر و نسبت به جذب و جمع آوری نذورات مردمی اقدام نمود.
مدیرموسسه نیکوکاری رعد الغدیر، خاطر نشان کرد:حساب بانکی ۳۵۱۰۲۴۴۲۹ بانک تجارت شعبه میدان الغدیر یافت آباد نیز آماده دریافت کمکهای مردمی به نفع توزیع بین نیازمندان می باشد .

آتشک با اشاره به کمکهای جمع آوری شده در عید سعید قربان گفت:ارزش کل هدایا و نذورات جمع آوری شده در عید سعید به ارزش۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ریال بوده است.
وی بیشترین نذورات جمع آوری شده در عید سعید قربان را مربوط به پایگاه میرداماد با دو راس گوسفند زنده و مقداری گوشت قربانی بر شمرد.

ایشان در خاتمه متذکر شد با توجه به کمبود وقت در برنامه ریزی و اجرای طرح در عید امسال؛ می توان با برنامه ریزی مناسب در سال آتی به دستاوردهای بیشتری دست یافت .

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر