جشن مجازی شمیم غدیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر آیین جشن و سرور عید سعید غدیرخم به همت داوطلبانه و افتخاری «گروه فرهنگی عاشقان ظهور» به صورت مجازی برگزار شد.
معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی رعد الغدیر با تبریک ایام جشن و سرور دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیرخم گفت: گروه فرهنگی عاشقان ظهور هر ساله در اعیاد و مناسبتهای مختلف اقدام به برگزاری مراسم های جشن و سرور و و پذیرایی از توانیابان را می کنند که امسال به سبب شیوع بیماری «کرونا» و لزوم رعایت مسائل بهداشتی این برنامه ها محدودتر شده است.
ایشان با اشاره به اینکه امسال برنامه جشن روز غدیر به شکل مجازی برگزار شد افزود: سعی ما و داوطلبین فرهنگی در رعد الغدیر بر آن بوده است تا ضمن برگزاری برنامه های متنوع و شاد، ساعتی خوش را برای توانیابان رقم بزنیم.
وی با اشاره به اجرای مسابقه در جشن شمیم غدیر و اهدای جایزه به برگزیدگان عنوان کرد: در پیش ثبت نام مراسم کتاب « لحظه به لحظه از واقعه غدیر» به شرکت کنندگان اهدا شد که در طول زمان برگزاری جشن سئوالاتی از آن طرح گردید و به شرکت کنندگانی که پاسخ درست را دادند به قید قرعه و به صورت روزانه جوایز نقدی تعلق گرفت.
این جشن از روز جمعه مصادف با عید سعید قربان و با حضور توانیابان در گروه تلگرامی شمیم غدیر آغاز و در روز شنبه مصادف با عید غدیر خم به اتمام رسید.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر