جشن مجازی شمیم غدیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر آیین جشن و سرور عید سعید غدیرخم به همت داوطلبانه و افتخاری «گروه فرهنگی عاشقان ظهور» به صورت مجازی برگزار شد.
معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی رعد الغدیر با تبریک ایام جشن و سرور دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیرخم گفت: گروه فرهنگی عاشقان ظهور هر ساله در اعیاد و مناسبتهای مختلف اقدام به برگزاری مراسم های جشن و سرور و و پذیرایی از توانیابان را می کنند که امسال به سبب شیوع بیماری «کرونا» و لزوم رعایت مسائل بهداشتی این برنامه ها محدودتر شده است.
ایشان با اشاره به اینکه امسال برنامه جشن روز غدیر به شکل مجازی برگزار شد افزود: سعی ما و داوطلبین فرهنگی در رعد الغدیر بر آن بوده است تا ضمن برگزاری برنامه های متنوع و شاد، ساعتی خوش را برای توانیابان رقم بزنیم.
وی با اشاره به اجرای مسابقه در جشن شمیم غدیر و اهدای جایزه به برگزیدگان عنوان کرد: در پیش ثبت نام مراسم کتاب « لحظه به لحظه از واقعه غدیر» به شرکت کنندگان اهدا شد که در طول زمان برگزاری جشن سئوالاتی از آن طرح گردید و به شرکت کنندگانی که پاسخ درست را دادند به قید قرعه و به صورت روزانه جوایز نقدی تعلق گرفت.
این جشن از روز جمعه مصادف با عید سعید قربان و با حضور توانیابان در گروه تلگرامی شمیم غدیر آغاز و در روز شنبه مصادف با عید غدیر خم به اتمام رسید.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب