جوان دارای معلولیت قطری و مورگان فریمن در مراسم افتتاحیه جام جهانی چه گفتند؟ + فیلم

به گزارش واحد روابط عمومی، مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور امیر قطر، رئیس فدارسیون جهانی فوتبال فیفا و همچنین سران چندین کشور عرب منطقه در ورزشگاه البیت در شهر الخور قطر برگزار شد.مورگان فریمن بازیگر سرشناس هالیوود در این مراسم به همراه یک جوان معلول به نام غانم المفتاح در ورزشگاه حضور یافت و درادامه مورگان فریمن با این جوان معلول به گفتگو پرداخت.این جوان معلول جهان را به خانه ای بزرگ تشبیه کرد که همه میتوانند با تحمل و احترام در کنار یکدیگر زندگی کنند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

کارآفرینی اجتماعی را جایگزین اهدای سبد کالا کردیم!

ممکن است بین این افراد کسانی بازمانده از تحصیل باشند و در این باره هم تدبیر شده است. آن‌ها در کلاس‌های نهضت سوادآموزی دایر در همین مؤسسه شرکت می‌کنند. در این مجموعه خدماتی از جمله آموزش‌های حرفه‌ای در زمینه‌های کامپیوتر، صنایع دستی، دوره‌های هنری طراحی و دوخت و … ارائه می‌شود.

مطالعه خبر

ویدا معظمی معصومیت کودکان معلول غزه را روی بوم به تصویر کشید

ویدا هنرمندی که هر بوم نقاشیش برای خود قصه‌ای دارد. دختری که با دستان توانمند خود تابلوی زیبای کودکان معلول غزه را در مراسم گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت به منصه ظهور گذاشت. ویدا معظمی با معلولیت CP و نیمه شنوا، فارغ التحصیل رشته گرافیک در مقطع کاردانی است.

مطالعه خبر