حضور آرایشگران خیر در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

کار خیر در جامعه از فرهنگی دیرینه برخوردار است و با جان مردمان عجین شده است. فرد نیکوکار از زمان، پول، تجربه، مهارت و یا استعداد خود برای کمک کردن به دیگر افراد استفاده می‌کند تا دنیا را جای زیباتری برای زندگی بسازد. هرکسی می‌تواند در چنین جایگاهی قرار بگیرد و فعالیت‌هایی در راستای نیکوکاری انجام دهد. فقط لازم است روح بخشنده‌ای داشته باشد. این کمک‌ها در قالب آرایشگری هم می‌تواند باعث ایجاد حس امید و شادی شود. قطعا کمک خیرین نباید همیشه اهدای ارزاق و یا کمک مالی باشد، گاهی اوقات تزریق حس زیبایی به یک فرد معلول می تواند تاثیر شگفت انگیز در روحیه او ایجاد کند.

در این راستا، آرایشگران موسسه زیبایی و آموزشی به رویان دلا با تجهیزات و امکانات آرایشی و بهداشتی به موسسه نیکوکاری رعد الغدیر آمده و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ به ۳۲ توانیاب خدمات زیبایی ارائه دادند.

مدیرعامل موسسه زیبایی و آموزشی به‌ رویان دلا، در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، بزرگترین افتخار کاری خود را حضور در کنار افراد دارای معلولیت دانست و گفت: به عنوان یک کارآفرین اجتماعی سالیان سال است که افتخار آشنایی با موسسه نیکوکاری رعد الغدیر را دارم.

رزیتا عالی پور بیان کرد: هر فعالیت کاری و آموزش که آغاز می کنم، جنبه نیکوکاری آن را می سنجم و با خود فکر می کنم که چگونه می توان از این طریق به افراد نیازمند کمک کرد. پس از تاسیس موسسه زیبایی و آموزشی به رویان دلا این ایده به ذهنم رسید که با ارائه خدمات زیبایی به افراد دارای معلولیت، باعث سلامت روح و روان آنها شویم.

وی ادامه داد: هنگامی که به یک فرد معلول خدمات زیبایی ارائه می دهیم و او به آینه نگاه می‌کند و خودش را زیباتر می بیند یک حس خوب به آدم دست می دهد که برای من و تیم همراهم بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: زمانی که ایده حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و ارائه خدمات زیبایی به افراد دارای معلولیت را با همکارانم در میان گذاشتم؛ همه آنها استقبال کردند. امیدوارم این تعامل ادامه دار باشد و بتوانیم باز هم در این موسسه حضور پیدا کنیم.

مدیرعامل موسسه زیبایی و آموزشی به رویان دلا با بیان اینکه در زندگی شخصیم، یک رسالت شخصی برای خود تعریف کرده ام، اظهار کرد: هدف من از زندگی ثروت اندوزی نیست؛ بلکه هدف من عشق به افراد معلول و نیازمندان است.

وی اظهار کرد: کمک به افراد آسیب دیده، افراد معلول و زنان سرپرست خانوار از دغدغه و هدف اصلی زندگیم است و همواره سعی دارم به هر نوعی شده به آنها کمک کنم.

عالی پور از ارائه تخفیف به هنرجویان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر خبر داد و گفت: افرادی که از سوی رعد الغدیر برای آموزش به موسسه زیبایی و آموزشی به رویان دلا معرفی می شوند، از تخفیفات موسسه بهره‌مند می شوند.

وی همچنین عنوان کرد: عروس و دامادهایی که از سوی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر معرفی شوند، می توانند از خدمات زیبایی بهرویان دلا استفاده و هزینه آن را به صورت اقساط یا ارائه تخفیف پرداخت کنند.

وی اظهار کرد: آرزو دارم افراد معلول را همواره شاد و سلامت ببینم و همچنین امیدوارم هیچ فردی در جامعه سر گرسنه بر بالین نگذارد.

مدیرعامل موسسه زیبایی و آموزشی بهرویان دلا به هم صنفان خود توصیه کرد به موسسات نیکوکاری سر بزنند و از نزدیک با توانیابان آشنا شوند، قطعا در زندگی آنها تاثیرگذار خواهد بود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب