حضور عوامل برنامه خندوانه در محل تولید صبحانه ریحون

عصر روز سه شنبه ۹ تیر ماه ۹۴ عوامل برنامه خندوانه با حضور در ساختمان شماره ۳ رعدالغدیر (مرکز ۱۳ آبان) به ضبط برنامه از روند تولید و عرضه صبحانه ریحون پرداختند.
ریحون عنوان طرحی از گروه کار آفرینی رعدالغدیر می باشد که در راستای توانمند سازی جامعه توان یاب شهر تهران بستر اشتغال ۲۵ فرد معلول و ۵زن سرپرست خانوار و ۵ نفر جوان غیر معلول را فراهم آورده است .
البته با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اجرای این طرح به صورت یک ماه متوقف و طرح یک تیر و دو نشان در حال اجرا می باشد .
یک تیر و دو نشان عنوان طرح مشترکی بین موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و معاونت فرهنگی اجتماعی متروی تهران می باشد که در ایام ماه مبارک رمضان هر روزه در ۲۴ ایستگاه مترو برگزار می شود .
در این طرح توان یابان همه روزه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در محل کانترهای عرضه افطاری حاضر و ضمن ترویج فرهنگ نذر بین مسافران مترو به عرضه رایگان افطاری می پردازند .
برنامه خندوانه تلاش می نماید تا با انعکاس این امر ضمن جذب مشارکت حداکثری شهروندان به استقبال و حمایت از طرح یک تیر و دو نشان فرصتی را نیز برای حمایت از اشتغال و توانائیهای معلولین فراهم آورد. در همین رابطه گفتنی است برنامه خندوانه هر شب با اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم روی آنتن می رود .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر