حضور عوامل برنامه خندوانه در محل تولید صبحانه ریحون

عصر روز سه شنبه ۹ تیر ماه ۹۴ عوامل برنامه خندوانه با حضور در ساختمان شماره ۳ رعدالغدیر (مرکز ۱۳ آبان) به ضبط برنامه از روند تولید و عرضه صبحانه ریحون پرداختند.
ریحون عنوان طرحی از گروه کار آفرینی رعدالغدیر می باشد که در راستای توانمند سازی جامعه توان یاب شهر تهران بستر اشتغال ۲۵ فرد معلول و ۵زن سرپرست خانوار و ۵ نفر جوان غیر معلول را فراهم آورده است .
البته با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اجرای این طرح به صورت یک ماه متوقف و طرح یک تیر و دو نشان در حال اجرا می باشد .
یک تیر و دو نشان عنوان طرح مشترکی بین موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و معاونت فرهنگی اجتماعی متروی تهران می باشد که در ایام ماه مبارک رمضان هر روزه در ۲۴ ایستگاه مترو برگزار می شود .
در این طرح توان یابان همه روزه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در محل کانترهای عرضه افطاری حاضر و ضمن ترویج فرهنگ نذر بین مسافران مترو به عرضه رایگان افطاری می پردازند .
برنامه خندوانه تلاش می نماید تا با انعکاس این امر ضمن جذب مشارکت حداکثری شهروندان به استقبال و حمایت از طرح یک تیر و دو نشان فرصتی را نیز برای حمایت از اشتغال و توانائیهای معلولین فراهم آورد. در همین رابطه گفتنی است برنامه خندوانه هر شب با اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم روی آنتن می رود .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب