حضور مرکز تماس رعد الغدیر در برنامه میدون

به گزارش واحد روابط عمومی، مرکز تماس رعد الغدیر و واحد کارآفرینی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در مسابقه کارآفرینی به نام میدون که از شبکه سوم سیما پخش میشود شرکت کرد.این برنامه ۲۱ مهر ماه پنجشنبه شب از شبکه سوم سیما پخش شد.

در این برنامه موسسه نیکوکاری رعد الغدیر پس از پشت سر گذاشتن چالش های مختلف و غلبه بر حریفان خود در بین دو طرح پایانی این برنامه قرار گرفت و در نهایت با نظر داوران در این برنامه رتبه دوم را کسب کرد.همچنین در این برنامه یکی از افراد دارای معلولیت موسسه چهره سیاه قلم یکی از داوران را کشید.

گفتنی است برنامه میدون به تهیه کنندگی محمدحسین هاشمی گلپایگانی و داوری علیرضا یونچی،مینا مهرنوش،حسین مصطفی زاده و محمد امین حاج کاظمیان هرشب بعد از خبر شبانگاهی ۲۲ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر