دریافت وجوهات شرعی در روز عید سعید فطر

به نقل از مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر؛ این موسسه آمادگی دریافت فطریه و وجوهات شرعی خیرین نیک اندیش را در روز عید سعید فطر دارد.
علیرضا آتشک مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر گفت : ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای فقر زدایی و رفع محرومیت است . در این ماه دلها به خدا نزدیکتر و استقبال از امور خیریه بیشتر می شود .
وی همچنین گفت : در این ماه با حمایت خیرین تعداد ۱۵۰ بسته ارزاق به ارزش تقریبی هر بسته ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال بین گروههای نیازمند موسه توزیع شد .
آتشک در ادامه گفت : با توجه به دریافت استفتاء برخی مراجع چون آیت اله سیستانی و صادقی تهرانی؛ این موسه امکان دریافت وجوهات شرعی همچون :فطریه،رد مظالم،کفاره روزه و همچنین دریافت نذورات اعم از مادی و غیر مادی و گوسفند عقیقه را دارد .
ایشان در خاتمه گفت : مردم نیک اندیش میتوانند وجوهات خود را از طریق شماره حساب ۳۵۱۰۲۴۴۲۹ بانک تجارت و یا شماره کارت پارسیان ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ به نام موسسه نیکوکاری رعد الغدیر واریز نمایند و با اعلام دریافت میزان وجه و موضوع هزینه به مسئول مشارکتهای مردمی رعد الغدیر، ما را در هزینه کرد کفاره ها یی قیود شرعی دارند یاری نمایند تا طبق تعریف وجوهات مد نظر بین نیازمندان توزیع شود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر