اشتغال ۱۱ نفر از افراد ناشنوا در آستانه روز جهانی ناشنوایان

در آستانه روز جهانی ناشنوایان، تعداد ۱۱ نفر از ناشنوایان در یک شرکت معتبر خودروسازی مشغول به کار شدند.
به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر به دنبال توسعه فرصتهای شغلی و جلب نظر کارفرمایان به استخدام افراد دارای معلولیت تعداد ۱۴ نفر از افراد دارای معلولیت های شنوایی و جسمی و حرکتی برای اشتغال در شرکت تولید قطعات خودرو پذیرش شدند. از این تعداد ۱۱ نفر افراد ناشنوا و الباقی از سایر گروه های معلولین بودند.

اقدامات مصاحبه و ارزیابی مقدماتی این افراد با حضور مدیران دو موسسه انجام و افراد پذیرش شده از ابتدای هفته آینده کار رسمی خود را آغاز خواهند نمود.
این امر در حالیست که رعد الغدیر از ابتدای سال جاری با جلب نظر صاحبان کسب و کار موفق به اشتغال زایی برای ۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت شده است.
در حال حاضر رعد الغدیر بزرگترین مرکز کار آفرینی اجتماعی برای افراد دارای معلولیت می باشد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر