در اغلب موارد امید در توان یابان از افراد سالم بیشتر است

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در بازدید از بازارچه خیریه بخشش – کاظمی: در اغلب موارد امید در توان یابان از افراد سالم بیشتر است
تهران – خیرنیوز کاظمی شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ شهرداری تهران روز چهارشنبه ۳۱ شهریور در طی بازدید از غرفه های بازارچه خیریه بخشش مستقر در بازار میوه و تره بار جلال آل احمد، در ستاد خبری این بازارچه حضور یافت و طی مصاحبه با خبرنگار خیرنیوز تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد با همکاری دیگر سازمان های شهرداری اینگونه نمایشگاه ها را در سطح شهر تهران بویژه منطقه ۶ برپا نماییم.
کاظمی با تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: دیدن توانمندیهای افرادی که از نظر جسمی مشکل دارند اما علیرغم بیماری های هزینه بر فعالیت اجتماعی و اقتصادی دارند باعث افتخار است. این گروه از جامعه دو رنج عمده را تحمل می کنند، این عزیزان مجبور هستند از یکطرف با مشکلات کم توانی و معلولیت و از طرف دیگر با مشکلات اقتصادی و هزینه های درمان دست و پنجه نرم کنند. علیرغم وجود این دو مانع بر سر راه معلولین، ما شاهد هستیم که این معلولیت ها نتوانسته است آنها را از کار و تلاش باز بدارد و مانع خلاقیت و آفرینش هنری آنان گردد.
این تلاشها که بخشی از آن در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان عرضه می شود نشانگر این است که هنوز امید در این عزیزان زنده است و چه بسا امید به زندگی در این عزیزان از افراد سالم هم بیشتر است.
شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ افزود: امیدوار هستم با توجه به استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه خیریه بخشش، اینگونه نمایشگاه ها علاوه بر شهر تهران در کل کشور نیز برگزار گردد.اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه شهرداری تهران به همراه سایر همکارانم تلاش خود را بر این خواهیم گذاشت که بتوانیم این دست نمایشگاه ها را در سطح پارک های منطقه ۶ در مراسم و مناسیت های مختلف برپا کرده و در خدمت گروه خیرین بازارچه خیریه بخشش و سمن های فعال در امور خیریه باشیم.کاظمی ارزیابی خود از بازارچه را چنین بیان کرد:یکی از بهترین نکاتی که به آن توجه شده است مکان یابی محل بازارچه است که علاوه بر سهولت دسترسی از نقاط مختلف شهر، در مرکز شهر واقع بوده و به سبب قرار گرفتن در بین شه روند قزل قلعه و بازار میوه و تره بار بازدیدکنندگان بالقوه ای را در خود دارد، که غرفه اداران می توانند از این مزیت برخوردار شده و مراجعین به این دو مرکز را جذب نمایند.
از نکات مثبتی که در این نمایشگاه مشاهده کردم به محیط زیست توسط غرفه داران محترم توجه شده است. بعلاوه در یکی از غرفه ها به موضوع بازیافت توجه ویژه ای شده است. همچینین توجه به طب و غذاهای سنتی از نکات قابل توجه این بازارچه است.
در خاتمه آرزو میکنم که برکزاری اینگونه بازارچه ها علاوه بر افزایش سطح امید به زندگی در بین توان یابان عزیز، شاهد رونق اقتصادی در زندگی آنان باشیم و جادارد که از مدیرعامل محترم و مسئولین سازمان میادین میوه و تره بار همچنین موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به خاطر برگزاری این بازارچه تشکر کنم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب