دست سازه های هنری افراد دارای معلولیت به میزبانی لبخند می روند.

روابط عمومی رعدالغدیر: بیش از ۳۵۰ عدد از آثار هنری تولید شده توسط دستان هنرمند افراد ناشنوا، کم شنوا و معلولین جسمی حرکتی به زنان، کودکان و دختران سیستانی اهدا شد.

معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی رعدالغدیر گفت: در طرح کمپین سهام مهربانی ۵، که توسط رعدالغدیر و با همت، حمایت و همراهی جمعی از خیرین و با هدف توانمندسازی حرفه ای، روحی و اجتماعی افراد دارای معلولیت در حال اجراست، تعداد ۱۷ نفر از معلولین گروه های شنوایی و جسمی و حرکتی طی مدت ۳ هفته موفق به تولید ۳۶۵ عدد هدیه در زمینه هایی چون تولید انواع زیور آلات، آثار نمدی، عروسک های پارچه ای و … به منظور توزیع و اهدا به کودکان، زنان و دختران سیستانی شد.

فراهانی گفت این پویش را میتوان از یک سو تعاملی پر اقتدار از اعتماد خیرین و جمایت آنها از موضوع توانمندسازی معلولین و از سوی دیگر نمادی از قدرشناسی، اخلاق مداری و اجرای مسئولیت اجتماعی توانیابان برشمرد.

کلیه محصولات هنری تولید شده به منظور توزیع بین زنان و دختران و کودکان سیستانی توسط نماینده موسسه به شهر زابل ارسال شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر