دندانپزشکی

واحد دندانپزشکی رعد الغدیر با ارائه خدمات دندانپزشکی با کیفیت نقش مهمی در ارائه درمان ها و مراقبت های دندانپزشکی دسترس پذیر برای افراد معلول را ایفا می کند.
این کلینیک با برخورداری از سه یونیت دندانپزشکی و سایر تجهیزات حرفه ای لازم در محیطی مناسب سازی شده و بهداشتی، نسبت به ارائه خدماتی مانند: جراحی، کشیدن، پرکردن، عصب کشی، جرم گیری و عکس دندان به افراد دارای معلولیت فعالیت دارد و به آنها کمک می کند تا از درمان مورد نیاز خود بهره مند شوند و با کسب آگاهی و آموزشهای لازم از بروز مشکلات بیشتر دهان و دندان جلوگیری کنند.
مشارکت خیرین در تامین مواد و ابزارها و نیز پشتیبانی هزینه های این مرکز ، همچنین حضور جمعی از متخصصین دندانپزشک که به صورت افتخاری و داوطلبانه در این کلینیک فعالیت دارند، این مرکز را به مرجع تخصصی ارائه خدمات دندانپزشکی برای افراد معلول جسمی حرکتی در کشور مبدل نموده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر