دندانپزشک رایگان بیماران خاص

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

دکتر «بیات موحد» کار خیر می‌کند؛ از نوع ماندگار

عضو مؤسس و مسئول کارگروه نیکوکاری انجمن دندان‌پزشکان ایران است. این کارگروه دسترسی اقشار خاص به خدمات سلامت دهان و دندان را میسر کرده است؛ خدمات رایگان در مطب‌های ویژه برای افرادی که نمی‌توانند به مطب‌های عادی دندانپزشکی بروند!

[/vc_column_text][vc_column_text]

مجله فارس پلاس؛ امین رحیمی: اهل مصاحبه نیست؛ این را همان اول فهمیدیم. طول می‌کشد تا بالاخره راضی شود و باهم ملاقات کنیم. جدی و عملگراست؛ این را هم همان اول فهمیدیم. لابد به همین دلیل است که توانسته کارهای دشوار را پیش ببرد و به نتیجه برساند. مهربان است؛ این را بعداً فهمیدیم. وقتی از مدد به نیازمندان و کمک به محرومان صحبت می‌کرد و حرارت نوری که در قلبش داشت از پشت کلمات به سویمان تابید. جانش شیفته و درونش شیدای محبت است؛ این را هم بعداً فهمیدیم. وقتی از مسئولیت اجتماعی می‌گفت و اینکه نیکوکاری مرزهای باریکی دارد و مانند راه رفتن روی لبه تیغ است. وقتی دکتر «رضا بیات موحد» می‌گفت باید مراقب بود؛ مراقب خود و جامعه.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر