دندانپزشک رایگان بیماران خاص

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

دکتر «بیات موحد» کار خیر می‌کند؛ از نوع ماندگار

عضو مؤسس و مسئول کارگروه نیکوکاری انجمن دندان‌پزشکان ایران است. این کارگروه دسترسی اقشار خاص به خدمات سلامت دهان و دندان را میسر کرده است؛ خدمات رایگان در مطب‌های ویژه برای افرادی که نمی‌توانند به مطب‌های عادی دندانپزشکی بروند!

[/vc_column_text][vc_column_text]

مجله فارس پلاس؛ امین رحیمی: اهل مصاحبه نیست؛ این را همان اول فهمیدیم. طول می‌کشد تا بالاخره راضی شود و باهم ملاقات کنیم. جدی و عملگراست؛ این را هم همان اول فهمیدیم. لابد به همین دلیل است که توانسته کارهای دشوار را پیش ببرد و به نتیجه برساند. مهربان است؛ این را بعداً فهمیدیم. وقتی از مدد به نیازمندان و کمک به محرومان صحبت می‌کرد و حرارت نوری که در قلبش داشت از پشت کلمات به سویمان تابید. جانش شیفته و درونش شیدای محبت است؛ این را هم بعداً فهمیدیم. وقتی از مسئولیت اجتماعی می‌گفت و اینکه نیکوکاری مرزهای باریکی دارد و مانند راه رفتن روی لبه تیغ است. وقتی دکتر «رضا بیات موحد» می‌گفت باید مراقب بود؛ مراقب خود و جامعه.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر