دوشنبه های طلایی رعد الغدیر در رستوران میوه راغ

به گزارش واحد روابط عمومی، مدیریت رستوران میوه راغ در اقدامی نیکوکارانه تصمیم دارد ۵۰ درصد عواید حاصل از فروش دوشنبه های خود را جهت هزینه توانبخشی کودکان دارای معلولیت قرار دهد. به همین جهت از شما نیکوکاران عزیز دعوت بعمل می آید جهت اطلاع رسانی و شرکت در این اقدام خداپسندانه ضمن دعوت از دوستان و آشنایان خود در این رویداد شرکت کنید.

گفتنی است که موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و کافه رستوران میوه راغ طی تفاهم نامه ای دوشنبه های طلایی را به عنوان گام اول همکاری به امضا رساندند.جهت حضور در این برنامه هر هفته دوشنبه می توانید به آدرس : ضلع شمال غربی پارک قیطریه، میدان کتابی، تقاطع خیابان پولادوند و خیابان حیدری پلاک ۲۶ کافه رستوران میوه راغ ( رستوران ایتالیایی ناپل سابق ) مراجعه بفرمایید.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر