رعدالغدیر روی خط آزمون

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در فصل امتحانات  در رعد الغدیر ۷۴ نفر از توانیابان در ۶ رشته به رقابت می پردازند

به گزارش روز شنبه  از روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، معصومه فراهانی  اظهار داشت: این موسسه  در راستای تحقق اهداف و همچنین ارزیابی فرآیندهای آموزش های  خود به افراد دارای معلولیت ، از ابتدای تاسیس با  برنامه ریزی آموزشی مدون و برگزاری مستمر آزمون های فنی و حرفه ای برای بیش از ۲۵۰۰ نفر از معلولین جسمی حرکتی فعالیت داشته است  .

مدیر روابط عمومی رعد الغدیر  افزود: رایانه کار ICDL درجه۱، رایانه کار ICDL درجه۲ ،قالیبافی درجه ۱ و۲ ، معرق درجه ۱و۲، نازکدوزی،گلیم، نمددوزی،کرل، فتوشاپ، نمد دوزی، نقاشی، خوشنویسی  و بسیاری از سرفصلهای آموزشی از جمله حرفه های مورد آزمون از سوی سازمان فنی و حرفه ای می باشد که هر ساله در چندین نوبت در محل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود  .

وی با بیان آنکه سال گذشته برای ۵۲ نفر طی ۲ مرحله ، آزمون از سوی سازمان فنی و حرفه ای  برگزار شده، افزود: از این تعداد  در سه حرفه برای ۳۰ نفر کارآموز آزمون دوره ICDL  و برای ۱۰ نفر آزمون راسته دوزی و برای ۱۲ نفر آزمون نازکدوزی  برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در نخستین مرحله از آزمونهای فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۸ نیز برای  ۷۴ نفر از توانیابان در۶ حرفه نقاشی رنگ روغن، تابلو فرشهای تزئینی ، قالیبافی درجه ۲،نقاشی سیاه قلم،خوشنویسی  و نمد دوزی از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برگزار شده است.

وی در ادامه از برگزاری دوره های خلاقیت و کار آفرینی در رعد الغدیر خبر داد و گفت : با توجه به اینکه رویکرد اصلی آموزشهای رعد الغدیر گذشته از کسب مهارت ارتقای خلاقیت و ایجاد بسترهای درآمد زایی از آموزشهای ارائه شده به توانیابان می باشد ، از ابتدای سال جاری با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی و خلاقیت به صورت رایگان در محل رعد الغدیر به توانیابان تدریس می گردد

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر