رعدالغدیر در فصل امتحانات

در فصل امتحانات رعدالغدیر، ۳۰ نفر از توانیابان در رشته های ICDL و کارآفرینی آزمون تئوری را پشت سر گذاشتند.

زهره حائری زاده معاون آموزشی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، اظهار داشت: رعدالغدیر در راستای تحقق اهداف و ارزیابی فرآیندهای آموزش های  خود به افراد دارای معلولیت، از ابتدای تاسیس با برنامه ریزی آموزشی مدون و برگزاری مستمر آزمون های فنی و حرفه ای برای بیش از ۲۵۰۰ نفر از معلولین جسمی حرکتی فعالیت توانمندسازی حرفه ای و  آموزشی  داشته است.

 وی همچنین افزود: با توجه به اینکه رویکرد اصلی آموزشهای رعدالغدیر گذشته از کسب مهارت، ایجاد بسترهای درآمدزایی از آموزشهای ارائه شده به توانیابان می باشد، از ابتدای سال جاری با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی و خلاقیت به صورت رایگان در محل رعد الغدیر به توانیابان ارائه می شود.

معاون آموزشی رعدالغدیر  افزود: رایانه کار ICDL درجه۱، رایانه کار ICDL درجه۲ و کارآفرینی از جمله رشته های مورد آزمون از سوی سازمان فنی و حرفه ای می باشند که هر ساله در چندین نوبت در محل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در آزمون های این فصل برای ۳۰ نفر طی دو مرحله، آزمون از سوی سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود افزود: از این تعداد ۱۲ نفر کارآموز  دوره ICDL و  ۱۸ نفر کارآموز دوره کارآفرینی  هستند که در آزمون های مرحله ی تئوری شرکت نموده اند و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، آزمون عملی این دوره ها نیز تا ماه آینده برگزار خواهد شد.

حائری زاده همچنین اضافه کرد: ۲۵% از نمره آزمون مربوط به آزمون کتبی؛ و ۷۵% مربوط به آزمون عملی می باشد که شرط قبولی در آزمون کسب نمره حداقل ۵۵ از مجموع آزمون کتبی و عملی می باشد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب