رعدالغدیر همراه کمپین همراه رقیه (س)

با همکاری موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در تولید عروسک‌ها و کوله پشتی های کمپین همراه رقیه توسط هنرمندان توانیاب این موسسه؛ فرصت شغلی برای ۲۰ نفر از این عزیزان فراهم شده است.

این کمپین با مدیریت موسسه بهشت و با هدف خاطره انگیز نمودن سفر پیاده روی اربعین برای کودکانی که قدم در این مسیر می گذارند راه اندازی شده است .

در کمپین همراه رقیه قرار است بسته ی فرهنگی که شامل اقلامی چون: عروسکی به نام رقیه، دو کتاب داستان “گام گام تا” به زبان فارسی و “انا و الموکب الحسینی” به زبان عربی، مداد رنگی، جانماز و کوله‌ای که این وسایل در آن قرار می‌گیرد بین کودکان دختر زائر؛ در مسیر نجف تا کربلا توزیع شود.

این کمپین با هدف توزیع ۵۶۰۰ بسته و در طول ایام پیاده روی اربعین در حال اجرا می باشد و به ازاء هر مشارکت ۳۳ هزارتومانی از سوی افراد شرکت کننده در این کمپین، فرصتی برای اشتغال توانیابان و تامین بسته ای برای کودکان زایر در مسیر پیاده روی اربعین تامین می شود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر