رعد الغدیر شیراز گشایش یافت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]موسسه نیکوکاری رعدالغدیر شعبه شیراز با هدف آموزش فنی و حرفه ای معلولان و ایجاد اشتغال برای آنان عصر پنجشنبه همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گشایش یافت.

به گزارش ایرنا در آیین گشایش این موسسه مدیر عامل موسسه رعدالغدیر تهران گفت:در افراد معلول معمولا توانایی های زیادی وجود دارد که اگر کمی به آن ها توجه شود می تواند موجب ارتقای آنان شود. 
مهندس علی سلطان زاده افزود:اگر این افراد به توانایی های خود پی ببرند و تحت آموزش های لازم قرار گیرند می توانند مستقل از کمک دیگران زندگی خود را اداره کنند. 
وی اظهار داشت:این موسسه سعی دارد تا از طریق آموزش معلولان و ایجاد اشتغال آبرومندانه برای آنان راه را برای یک زندگی مناسب هموار نماید. 
مدیر عامل موسسه رعدالغدیر تهران بیان کرد:همچنین معلولان در این موسسه پس از ایجاد اشتغال برای آنان و مشاوره های ژنتیک لازم معمولا با یکدیگر ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز می کنند. 
سلطان زاده گفت : بعضی از افراد کم توان چنانچه مورد توجه قرار گیرند آنچنان خلاقیت هایی از خود نشان می دهند که کمتر می توان در افراد به ظاهر سالم یافت. 
وی ادامه داد:موسسه رعدالغدیر در سال۱۳۶۳ و در بحبوحه جنگ تحمیلی با هدف آموزش فنی و حرفه ای افراد کم توان توسط تعدادی از خیرین در تهران آغاز به کار کرد و هم اکنون در بیش از ۱۲شهر کشور دارای شعبه می باشد. 
سلطان زاده گفت:با ایجاد شعبات این موسسه در شهرهای مختلف کشور سعی بر آن داریم تا از طریق جلب مشارکت خیرین مراکزی برای آموزش منجر به اشتغال معلولان دایر کنیم.ک/۲ 
۷۳۷۹ / ۶۷۵

منبع : خبرگزاری ایرنا-کد خبر: ۹۹۴۱۳۳[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر