روزی بنام تو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روز جهانی معلولین در وزارت کار

آقای دکتر ربیعی، در روز جهانی معلول میزبان خیریه های موفق توانبخشی شد.
به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر ، جلسه ای با حضور خیریه های فعال توانبخشی و خدمات رسان به معلولین کشور در صبح روز سیزدهم آذر ۹۶ انجام شد.این جلسه با میزبانی وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آقای دکتر ربیعی، به همراه معاونت رفاه وزارت کار، دکتر میدری ،معاونت توانبخشی کشور، آقای نحوی نژاد وآقای ابوترابی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در محل وزارت کار انجام شد.

در این جلسه ، آقای وزیر از خیریه هایی که فرهنگ خدمت و تلاش را نهادینه می کنند ،تقدیر و تشکر کرد.
علیرضا آتشک، مدیر موسسه رعدالغدیر به نمایندگی از ۲۵۰۰ توانیاب آموزش دیده در این مرکز ،واسطه رساندن پیام توانیابان به ایشان شد.

آتشک، ضمن تشکر برای دعوت به جلسه روز جهانی معلولین گفت: تمام افرادی که امروز در این جلسه حضور دارند یا عاشقند و یا دیوانه،که خدمت به توانیابان جز عشق و نادیده گرفتن سختی ها نیست .
ایشان در ادامه گفت: روزجهانی معلول به خودی خود زیبا نیست اما،اشتغالزایی برای هزارمین توانیاب شهر تهران بهترین تبریک و دلخوشی برای همه ماست .
این فعال اجتماعی در بخش معلولین گفت: تخصصی بودن خدمات رسانی به معلولین کشور تلاش همه ماست .
با توجه به نگاه مقبول مردم به نهادهای غیردولتی،پیشنهاد کرد: انتخاب ریاست سازمان بهزیستی با معرفی سه نفر از طرف خیریه ها به وزیر محترم صورت گیرد، که در نهایت فردی آگاه و درد آشنا از میان افراد در مسائل توانیابان با نظر مستقیم آقای دکتر ربیعی انتخاب بشود.

در انتهای این برنامه سه ساعته ،آقای دکتر ربیعی با اعلام حمایت از خیریه های توانبخشی و تشویق آنها، تشکیل دبیرخانه دائمی سازمانهای مردم نهادی در دل وزارتخانه کار آغاز به کار و جهت بهره مندی از نظرات مشورتی مدیران مراکز خیریه و سازمانهای مردم نهاد را اعلام نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر