روش های پرداخت نذورات عید قربان به رعد الغدیر

یکی از وجوه تمایزی که طی سال‌های اخیر برای جمع آوری کمک‌های مردمی به چشم می‌خورد، استفاده از روش‌های غیر حضوری و کدهای دستوری USSD است. روش‌هایی که تلاش می‌کنند در کمترین زمان نذورات مردمی را جمع آوری کرده و به دست نیازمندان برسانند.

امسال نیز رعد الغدیر در تلاش است تا نذورات مردمی و خیران را به مناسب عید قربان جمع‌آوری کرده و به دست نیازمندان برسانند. به همین منظور روش‌های مختلفی نیز برای تسهیل جمع‌آوری این کمک‌ها پیش‌بینی شده است.

معصومه فراهانی، مدیر مشارکت‌های اجتماعی رعدالغدیر با اشاره به آمادگی این موسسه برای دریافت و جمع‌آوری نذورات مردم در عید سعید قربان، گفت: با توجه به مبالغ جمع‌آوری‌شده از طریق سامانه مشارکت‌های مردمی در روز عید قربان و روز پس از آن گوشت خریداری می‌شود و در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

ایشان با بیان اینکه نذورات مردمی در اسرع وقت در اختیار مددجویان و نیازمندان در مناطق محروم قرار خواهد گرفت، نیز گفت: در این طرح نیاز نیست که اهداءکنندگان مبلغ کامل یک گوسفند را پرداخت کنند و در واقع هر مبلغی که نیاز باشد اهداء کنند.

خیرینی که تمایل دارند نذوراتشان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار بگیرد ضمن استفاده از سامانه مشارکت‌های مردمی در سایت موسسه نیکوکاری رعدالغدیر به نشانی www.Raad-Alghadir.org می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ نزد بانک پارسیان به نام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و یا شماره‌گیری کد #*۲۴۴۲۹*۷۸۰* و از طریق تلفن همراه نذورات خود را به توانیابان نیازمند اهدا کنند.

به گفته فراهانی نیکوکاران می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی رعد الغدیر واقع در یافت آباد میدان الغدیر خیابان شهید جواد زندیه ضلع شمالی پارک شهدای یافت آباد پلاک۱ هم به صورت حضوری نذورات خود را اهداء کنند.

امکانات ذبح دام در محل رعد الغدیر با حضور قصاب در مکانی بهداشتی هم تدبیر شده است و این موسسه از ساعت ۸ صبح عید سعید قربان تا ساعت ۱۸ برای ذبح و یا دریافت قربانیهای خیرین فعال می باشد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر