زندگى دفترچه تمرینى از مشکلات است که باید حل کنیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیرکل آفریقا ،خاورمیانه،ومغولستان موسسه IRH

زندگى دفترچه تمرینى از مشکلات است که باید حل کنیم
مدیرکل آفریقا ،خاورمیانه،ومغولستان موسسه IRH(موسسه ى پژوهش علم شاد زیستى)گفت: زندگى دفترچه تمرینى است از مشکلات که باید آنهاراحل کنیم و اینکه انسان هایى با معلولیت به دنیا مى آیند به این دلیل است که خداوند مى خواهد به ما بفهماند که این جسم سالم چه سعادت و موهبتى است که خداوند به ما ارزانى داده است .
به گزارش پانا ازهرمزگان ،دکتر کن موروکاگفت: من باور دارم که همه ى ما به یک خداوند ایمان داریم و ژاپنى ها اعتقاد دارند که خداوند مانند خورشید است وهمچو خورشید نور خود را دراختیار انسانها قرار میدهد ما بدون خداوند نمى توانیم زندگى کنیم همانطور که بدون خورشید زندگى امکان پذیرنیست.
وى افزود: ما داراى یک زندگى جاودانه هستیم که ازطرف خداوند به ما اهدا شده و باید بدانیم که مکان اصلى زندگى ما درآخرت است واین دنیا جز مکانى براى آموزش و تعلیم وتربیت ما انسان هانیست .
موروکا با اشاره به مشکلات معلولین بیان کرد: تولد افراد معلول به این دلیل نیست که آنها روحو جسم ضعیفی دارند بلکه معلولین از روح بلند و پاکى برخور دارند و این عزیزان با معلولیت هایشان به ما بیاموزند که جسم سالم چه نعمت بزرگى است و ما باید شکرگزار این نعمت ها باشیم.
وى تاکید کرد: باید بدانیم که افراد معلول مانند فرشتگان به زمین نازل مى شوند اگرچه داراى محدودیت هاى جسمى اند ولى روح آن ها هیچ گونه محدودیت و معلولیتى ندارد و آزادانه مى توانند به بهشت بروند.
منبع :خبرگزاری پانا

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب