سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران میزبان توانمندیهای توان یابان رعد الغدیر شد

روابط عمومی رعد الغدیر با اعلام خبر برپایی نمایشگاهی از آثار توانیابان این موسسه در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: به دنبال دعوت شایسته مدیرعامل انجمن سینمای جوانان؛ همزمان با برپایی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، نمایشگاهی از آثار توان یابان در محل جشنواره دایر گردید.
فراهانی ضمن تقدیر از حمایت ارزشمند فرید فرخنده کیش(مدیر عامل انجمن سینمای جوانان) در اجرای مسئولیت اجتماعی و حمایت از توانمندیهای معلولین گفت : در این جشنواره که از ۲۱ تا ۲۶ آبانماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار میشود برگزیده ترین محصولات هنری توان یابان کشور در زمینه هایی چون : انواع تابلوهای معرق،خراش فلز،پیکرتراشی،عروسک های چینی و… در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است .
ایشان در ادامه افزود: امکان بازدید از غرفه رعد الغدیر در طی ایام برپایی جشنواره برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ به طبقه پنجم پردیس چارسو در خیابان جمهوری روبروی پاساژ علاءالدین مراجعه نمایند .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر