شروع همکاری دوجانبه میان گابریک و موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در زمینه خدمات رسانی به مددجویان تحت پوشش و همکاری در حوزه های تخصصی مرتبط به زودی تفاهمنامه دو جانبه امضا خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با تأیید این خبر گفت: انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک بزرگترین مدرسه دیابت در خاورمیانه و شمال آفریقا(منا) و عضو فدراسیون بین المللی دیابت و مرکز این فدراسیون در ایران است که در حال حاضر ۱۳۰،۰۰۰ فرد مبتلا به دیابت را در سراسر کشور تحت پوشش دارد که در میان آنها افراد دارای معلولیت هم دیده می شوند.
علیرضا آتشک با بیان اینکه از طرفی در جامعه، افراد دارای معلولیت تحت حمایت موسسه نیکوکاری رعدالغدیر نیز افراد مبتلا به دیابت وجود دارند، افزود: فصل مشترک جامعه تحت پوشش در دو مرکز ما را برآن داشت که بعد از جلسه آشنایی و بررسی زمینه های همکاری مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ تفاهمنامه مشترکی منعقد کنیم.
وی با بیان اینکه در این تفاهمنامه مقرر خواهد شد تمام افراد دارای معلولیت و دیابتی تحت پوشش گابریک از خدمات آموزش، توانبخشی، اشتغال و درمان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بهره مند شوند، اظهار داشت: علاوه بر این تفاهم شد در مقابل توان یابان مبتلا به دیابت تحت پوشش موسسه نیکوکاری رعدالغدیر از خدمات درمانی، حمایتی و آموزشی انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک بهره گیرند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر