شهردار شهرستان سنندج در بازدید از بازاچه همیاری:

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شهردار شهرستان سنندج در بازدید از بازاچه همیاری

بازارچه خیریه همیاری الگوی برای سایر سازمان های فرهنگی است

شادمان گفت: این نوع فعالیت ها می تواند به عنوان الگوی مناسبی برای دیگر ارگان های الگو باشد.

به گزارش خبرنگار سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروتهران تا پیش از ظهر امروز مهندس شادمان، شهردار شهرستان سنندج از بازارچه خیریه همیاری بازدید کرد. وی در این بازدید با اشاره به بدیع بودن راه اندازی بازارچه خیریه همیاری گفت: این نوع از برنامه ریزی های اجتماعی می توان باعث رشد و تقویت کار آفرینان شود؛ ضمن این که حضورموسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد می توانند در راستای فعالیت های خوداحساس هویت مستقل داشته باشند.

مهندس شادمان در ادامه این بازدید، به فعالیت های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران اشاره کرد و گفت: این نوع فعالیت ها می تواند به عنوان الگوی مناسبی برای دیگر ارگان های الگو باشد. به نظر می رسد شهرداری ها هم با توجه به رسالتی که در حوزه های اجتماعی دارند، از این مدل ها الگو بگیرند.
وی در بخش پایانی بازدید خود اظهار امیدواری کرد که چنین برنامه هایی را بتوان با همکاری شهرداری ها در دیگر شهرستان ها اجرا شود. در ادامه این گزارش آمده است، مهندس شادمان در انتهای بازدید با حضور در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی ضمن تقدیر از اقدامات فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری به اقدامات فرهنگی در شهر زیرزمینی اشاره کرد و گفت: با وجود ترافیک شهر تهران و وجود سامانه مترو استقبال مسافران از اقدامات فرهنگی بسیار قابل توجه است.
به نظر می رسد با توجه به عجله مسافران برای تردد؛ محتواهای فرهنگی با استقبال خوبی از طرف مسافرین مواجه می شود. لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه، صائبی معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران؛ ضمن ارائه اطلاعاتی در خصوص برگزاری بازارچه خیریه برخی از فعالیت های انجام شده توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی را درحوزه های مختلف شرح داد.
منبع :پایگاه خبری تحلیلی نما

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب