صرف فعل خواستن نتیجه می دهد!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اشتغال ۵ نفر از توانیابان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در صندوق قرض الحسنه نورا
به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر، توانیابان کارآموخته دوره های اپراتوری مرکز پیام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر؛ در مهر ماه سال جاری جذب بازار کار شدند .
معصومه فراهانی با ارائه توضیحات بیشتری افزود : به دنبال تقاضای نیروی کار از سوی صندوق قرض الحسنه نورا و پیگیریهای واحد مددکاری شغلی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر،۵ نفر از توانیابان مشغول بکار شدند.
ایشان در توضیح چگونگی این تعامل با صندوق قرض الحسنه نورا گفت : به دنبال بازدید جمعی از اعضای هیات مدیره صندوق و آشنایی ایشان با خدمات و فعالیتهای این مرکز در حوزه کارآفرینی، اطلاع از پروژه های درحال اجرا و مشاهده توانمندی توانیابان، دغدغه حمایت از اشتغال پایدار معلولین در اذهان ایشان فراهم گشت.
لذا پس از چند جلسه مذاکره و تفاهم صورت یافته ؛با تلاش مددکار شغلی موسسه ،تعداد ۵ نفر از کارآموختگان رعد الغدیر به منظور مصاحبه و تعیین صلاحیتهای فنی و ارتباطی به دفتر صندوق، برای اشتغال معرفی شدند.
وی در تعریف فعالیت واحد مددکاری شغلی رعدالغدیر و اهداف آن گفت: واحد مددکاری شغلی موسسه رعدالغدیر واحدی نوپاست که با هدف توانمندسازی جامعه در استقبال از اشتغال توانیابان کار خود را آغاز نموده است . این واحد تلاش می کند تا با شناخت مناسب از علایق و توانمندیهای توانیابان و شناسایی فرصتهای شغلی موجود در جامعه، و جلب نظر صاحبان مشاغل و کارفرمایان، فرصتی های شغلی را به نفع اشتغال توانیابان جذب نماید .
فراهانی در ادامه گفت : کارفرمایان و صاحبان مشاغلی که علاقمند به حمایت از اشتغال توانیابان می باشند می توانند با اعلام تخصصها و شرایط منابع انسانی مورد نیاز خود به این موسسه ، یاریگر ما در تحقق شعار و با ور” نیکوکاری را با کمک به اشتغال پایدار توانیابان تجربه نماییم ” باشند.
وی در خاتمه با مخاطب قراردادن توانیابان نیز گفت : کلیه توانیابان جویای کار و فاقد مهارت می توانند با مراجعه و ثبت نام در این موسسه از خدمات آموزشهای فنی و حرفه ای و توانبخشی کاملا رایگان این موسسه بهره مند شوند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب