صندلی هایِ نو جای صندلی های کهنه نشستند

در ادامه بهسازی فضا و تجهیزات آموزشیِ توانیابان در رعد الغدیر؛ با مشارکت خیرخواهانه افراد نیکوکار تعداد ۳۰ عدد صندلی برای بخش آموزش تامین شد.

معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکت های اجتماعی رعدالغدیر گفت: با همت خیرین بودجه لازم برای تامین ۳۰ عدد صندلی استاندارد با ارگونومی مناسب برایِ آموزشِ توانیابان جسمی حرکتی؛ تامین و این صندلی ها توسط رعدالغدیر خریداری شد.

ایشان در توضیحات بیشتری گفت: از آنجائیکه عمدتا صندلی های اهدایی به این موسسه مستعمل و فاقد استانداردهای لازم و کاربری برای مصارف آموزشی و اداری می باشد، با اعلام نیاز و گزارش تهیه شده از وضعیت نامطلوب صندلیهای آموزشی و مشکلات ایجاد شده برای توانیابان توسط مدیر آموزش رعد الغدیر، واحد مشارکتهای اجتماعی این موسسه ماموریت یافت تا با اطلاع رسانی این مساله به حامیان و خیرین رعد الغدیر از مشارکتهای خیر خواهانه ایشان برای رفع این نیاز اقدام نماید.

با همین رویکرد منابع مالی مورد نیاز در مدت کوتاهی با مشارکت خیرین تامین و صندلی های مورد نیاز پس از تائید استانداردها و ارگونومی مناسب برای استفاده توانیابان توسط کارشناسان بخش توانبخشی از یک شرکت ایرانی خریداری شد.

ایشان در ادامه افزود : با وجود تعطیلی اکثر مراکز آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا اما کماکان بخش های آموزش، درمان، توانبخشی و دندانپزشکی رعد الغدیر با حفظ تمامی پرو تکل های بهداشتی از ابتدای سال جاری دایر و در حال خدمت رسانی به توانیابان می باشد.

وی در خاتمه از همه نیکوکارانی که  همواره و صمیمانه از اهداف و برنامه های این موسسه حمایت می کنند و در هر شرایطی به این موسسه کمک می نمایند، نهایت تقدیر و تشکر را نمود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر