صندلی هایِ نو جای صندلی های کهنه نشستند

در ادامه بهسازی فضا و تجهیزات آموزشیِ توانیابان در رعد الغدیر؛ با مشارکت خیرخواهانه افراد نیکوکار تعداد ۳۰ عدد صندلی برای بخش آموزش تامین شد.

معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکت های اجتماعی رعدالغدیر گفت: با همت خیرین بودجه لازم برای تامین ۳۰ عدد صندلی استاندارد با ارگونومی مناسب برایِ آموزشِ توانیابان جسمی حرکتی؛ تامین و این صندلی ها توسط رعدالغدیر خریداری شد.

ایشان در توضیحات بیشتری گفت: از آنجائیکه عمدتا صندلی های اهدایی به این موسسه مستعمل و فاقد استانداردهای لازم و کاربری برای مصارف آموزشی و اداری می باشد، با اعلام نیاز و گزارش تهیه شده از وضعیت نامطلوب صندلیهای آموزشی و مشکلات ایجاد شده برای توانیابان توسط مدیر آموزش رعد الغدیر، واحد مشارکتهای اجتماعی این موسسه ماموریت یافت تا با اطلاع رسانی این مساله به حامیان و خیرین رعد الغدیر از مشارکتهای خیر خواهانه ایشان برای رفع این نیاز اقدام نماید.

با همین رویکرد منابع مالی مورد نیاز در مدت کوتاهی با مشارکت خیرین تامین و صندلی های مورد نیاز پس از تائید استانداردها و ارگونومی مناسب برای استفاده توانیابان توسط کارشناسان بخش توانبخشی از یک شرکت ایرانی خریداری شد.

ایشان در ادامه افزود : با وجود تعطیلی اکثر مراکز آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا اما کماکان بخش های آموزش، درمان، توانبخشی و دندانپزشکی رعد الغدیر با حفظ تمامی پرو تکل های بهداشتی از ابتدای سال جاری دایر و در حال خدمت رسانی به توانیابان می باشد.

وی در خاتمه از همه نیکوکارانی که  همواره و صمیمانه از اهداف و برنامه های این موسسه حمایت می کنند و در هر شرایطی به این موسسه کمک می نمایند، نهایت تقدیر و تشکر را نمود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر