ضبط گزارش تصویری از موسسه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

صبح روز چهارشنبه ، عوامل سرویس اجتماعی شبکه تی وی پلاس( اولین مجله ویدئویی ایران) در محل موسسه رعد الغدیر حضور یافتند. در این بازدید که با جلسه معارفه موسسه و خدمات آن و نیز بازدید از بخشهای مختلف موسسه همراه بود؛ عوامل تی وی پلاس به ضبط گزارشی از فعالیتهای موسسه رعدالغدیر و مصاحبه با توانیابان در بخشهای مختلف این موسسه اعم از آموزش،کارگاه های خیاطی،مرکز پیام و کارگاه صنایع دستی پرداختند .
در همین رابطه معصومه فراهانی (مدیرروابط عمومی رعد الغدیر) ضمن تشکر از فعالین و مسئولین در بخش فرهنگ و رسانه که دلسوزانه و در راستای اخلاق حرفه ای، آیینه شایسته ای از خدمات موسسات مردم نهاد در بخشهای مختلف را به مخاطبان نمایش می دهند، خواستار تقویت و مشارکت بیشتر سایر رسانه ها و متولیان آنان در این بخش به منظور اجرای مسئولیت حرفه ای آنان شد و افزود : از آنجائیکه فقط در صورت آگاهی از عملکرد صحیح افراد و نمایش درست توانمندی های هر سیستم می توان در مورد آن به قضاوت نشست لذا می توان ریشه بسیاری از عقب افتادگی ها و مشکلات محیط زندگی را در عدم آگاهی دانست
آگاهی و دانستن حق طبعی همه افراد است و احتمالا بسیارند در جامعه افراد توانیابی که نسبت به خدمات موسسات مردم نهادی از این دست بی اطلاع باشند.
متولیان رسانه نقش بسیار موثری در کوتاه نمودن زمان دسترسی افراد نیازمند به برخورداری از امکانات و منابع را به مقصودخواهند داشت و می توانند بعنوان شتابدهنگان موثر در رفع مشکلات اجتماعی نقش ایفا کنند.
فراهانی در خاتمه افزود :آغوش موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به روی مطبوعات،خبرگزاریها،خبرنگاران،فعالان حوزه نویسندگی ،تهیه کنندگان صدا و سیما و افرادیکه دغدغه رفع مشکلات توانیابان و انعکاس توانمندیهای معلولین را از دریچه ای شایسته و نوین به مسائل روز آنها را دارد، همواره باز است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب