ضیافت افطار توان یابان در روز اکرام

ضیافت افطار توان یابان رعدالغدیر عصرروز پنج شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۴ مصادف با سالروز میلاد با امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام برگزار شد.
در این گردهمایی و ضیافت با شکوه بیش از۵۰۰ نفر از توان یابان جسمی حرکتی ، حسی و ذهنی شهر تهران به همراه خانواده های خود میهمان سفره کریم اهل بیت(ع) شدند .
در این مراسم که در مجموعه تالارهای یاس شهرداری منطقه ۱۹ تهران در میدان ثار اله عبدل آباد برگزارشد، توان یابانی ازسه مرکز خیریه رعد الغدیر، کهریزک و معلولین ذهنی شهرری حضور بهم رساندند .
ایاب و ذهاب توان یابان ویلچری توسط ۶ دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده که از سوی شهرداری تهران به صورت رایگان در اختیار این موسسه قرار گرفته بود صورت یافت .
در این مراسم توان یابان ضمن بهره مندی از برنامه های مداحی و مولودی خوانی به تجدید دیدار با یکدیگر پرداختند.
این برنامه تا ساعت ۲۲:۰۰ شب ادامه داشت .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر