طرح آزمایشی سرشماری تلفنی نفوس و مسکن با توان یابان کلید خورد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیرعامل مرکز پیام رعدالغدیر:
در طرح آزمایشی سرشماری تلفنی نفوس و مسکن سال ۹۴ کشور۱۰ نفر از توانیابان به مدت ۴۵ روز مشغول بکار خواهند شد.

مهندس مونا قاسم زاده (مدیرعامل مرکز پیام رعدالغدیر) گفت : پس از استقبال مرکز آمار ایران از واگذاری اجرای پروژه طرح آزمایشی سر شماری تلفنی نفوس و مسکن سال ۹۴ به توانیابان جسمی حرکتی، امکانات سخت افزاری و نرم افزار طرح در کوتاهترین زمان ممکن تهیه و از صبح امروز اقدامات اجرایی لازم برای آموزش به توان یابان در دست اجرا قرار گرفت .
در این طرح آموزشهای لازم در زمینه های تئوری وعملی اعم از آشنایی با تعاریف و سرشماری ،کار با سامانه در محیطی شبیه سازی شده توسط کمیته های آموزش، پشتیبانی و فنی مرکز آمار ایران به توان یابان ارائه خواهد شد .
وی گفت: با توجه به هزینه های بالای اجرای طرح سرشماری به شکل سنتی و نواقص و مشکلات موجود آن، دراین دوره طرح سرشماری به اشکال حضوری، اینترنتی و تلفنی انجام خواهد شد.
ایشان ادامه داد: در بخش تلفنی که موضوع قرارداد ما با مرکز آمار ایران است ما به دو شکل در خدمت شهروندان خواهیم بود . در فاز ابتدایی طی یک پروژه ۴۰ روزه شهروندان به منظور ثبت اطلاعات با ما در تماس خواهند و بود ودر فاز بعدی فهرستی از سوی مرکز امار به منظور تماس و دریافت اطلاعات در اختیار ما قرار خواهد گرفت که ما موظف خواهیم بود تا طی ۵ روز اطلاعات مورد نیاز را به مرکز آمار ایران تحویل نمائیم . در این ۴۵ روز کار ما در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بی وقفه ادامه دارد.قاسمزاده همچنین افزود : با توجه به اجرای موفق سرشماری تلفنی در کشورهای مختلف ، مرکز آمار ایران به عنوان طرح پایلوت این برنامه را امسال در دستور کار خود قرار داده که در صورت اجرای موفق این طرح، در برنامه ها و سالهای آتی از این الگو استفاده های جامع تری خواهد شد
وی به توانمندیهای معلولین شاغل در این طرح نیز اشاره کرد و گفت : به منظور اجرای هر چه شایسته این طرح توسط توانیابان جسمی حرکتی، جمعی از این عزیزان با حداقل تحصیلات لیسانس، دارای فن بیان خوب ، توانایی ایجاد ارتباط مطلوب با تماس گیرنده و مهارتهای کامپیوتری دعوت بهمکاری شدند .
ایشان در خاتمه به یک فرصت استثنایی شغلی به توان یابان اشاره کرد و گفت: آغوش مرکز پیام رعدالغدیر برای استقبال ازاشتغال ان دست از توانیابانی که دارای مدرک ICDL درجه یک و دو و مهارتهای کلامی و ارتباطی مطلوب دارند، باز است .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر