فیلم+ سلامت اجتماعی توانیابان در گرو اشتغال

توانمندسازی روحی، ارتقای امید و انگیزه و درآمدزایی، از اهداف اصلی برنامه ریزی آموزشی در رعدالغدیر می باشد.

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در راستای تحقق ماموریت خود در تلاش است تا با فراهم آوردن دسترسی آسان، بهنگام و فاقد هزینه برای توانیابان (افراد دارای معلولیت) امکان رشد فردی و اجتماعی ایشان را در جامعه ایجاد نماید.

به همین منظور از ابتدای فعالیت این موسسه از سال ۱۳۸۰ تا کنون بیش از ۳۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت از خدمات افتخاری این موسسه بهره مند شده اند.

به دنبال اعتمادزایی و خلق ارزش های نوین از توانمندی های ذاتی افراد دارای معلولیت، این موسسه موفق به اشتغالزایی برای ۸۵۰ نفر از توانیابان از طریق معرفی به کار، خود اشتغالی و اشتغال در کارگاه های شغلی این موسسه شده است.

در حال حاضر تعداد ۱۵۸ توانیاب در پست اپراتور تلفنی مرکز تماس در ۶ واحد کالسنتر این موسسه، تعداد ۱۷ نفر در بخش کارگاه دوخت، و ۱۰۰ نفر نیز در بخش مشاغل خانگی و فعال در تولید و عرضه انواع صنایع دستی و هنرهای تزئینی فعالیت می کنند.

کلیه علاقه مندان به مشارکت در امور خیر، به ویژه اشتغالزایی و شرکت های علاقه مند به اجرای مسئولیت اجتماعی در قبال افراد دارای معلولیت می توانند به صورت حضوری از این موسسه بازدید نموده و شاهد تاثیرات اثربخش خدمات این مرکز در زندگی توانیابان باشند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب