فیلم+ سلامت اجتماعی توانیابان در گرو اشتغال

توانمندسازی روحی، ارتقای امید و انگیزه و درآمدزایی، از اهداف اصلی برنامه ریزی آموزشی در رعدالغدیر می باشد.

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در راستای تحقق ماموریت خود در تلاش است تا با فراهم آوردن دسترسی آسان، بهنگام و فاقد هزینه برای توانیابان (افراد دارای معلولیت) امکان رشد فردی و اجتماعی ایشان را در جامعه ایجاد نماید.

به همین منظور از ابتدای فعالیت این موسسه از سال ۱۳۸۰ تا کنون بیش از ۳۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت از خدمات افتخاری این موسسه بهره مند شده اند.

به دنبال اعتمادزایی و خلق ارزش های نوین از توانمندی های ذاتی افراد دارای معلولیت، این موسسه موفق به اشتغالزایی برای ۸۵۰ نفر از توانیابان از طریق معرفی به کار، خود اشتغالی و اشتغال در کارگاه های شغلی این موسسه شده است.

در حال حاضر تعداد ۱۵۸ توانیاب در پست اپراتور تلفنی مرکز تماس در ۶ واحد کالسنتر این موسسه، تعداد ۱۷ نفر در بخش کارگاه دوخت، و ۱۰۰ نفر نیز در بخش مشاغل خانگی و فعال در تولید و عرضه انواع صنایع دستی و هنرهای تزئینی فعالیت می کنند.

کلیه علاقه مندان به مشارکت در امور خیر، به ویژه اشتغالزایی و شرکت های علاقه مند به اجرای مسئولیت اجتماعی در قبال افراد دارای معلولیت می توانند به صورت حضوری از این موسسه بازدید نموده و شاهد تاثیرات اثربخش خدمات این مرکز در زندگی توانیابان باشند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر