مجمع عمومی عادی رعدالغدیر برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه اعضای هیئت مدیره رعدالغدیر در ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۰مهرماه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر در ابتدای جلسه آقای علی سلطانزاده مدیرعامل رعدالغدیر با قرائت آیاتی چند از قرآن کریم و خیر مقدم به حضار جلسه را آغاز نمودند.

در این نشست فیلمی از تاثیر آموزش و مهارت آموزی در ارتقای سطح سلامت اجتماعی و اشتغال افراد دارای معلولیت به نمایش درآمد و پس از آن مراسم خداحافظی نمادین خانم ویدا معظمی یکی از کارآموزان فارغ التحصیل که اخیرا در یکی از شرکت های خودروسازی پذیرفته شده بودند انجام شد.

ویدا معظمی در سخنان خود پس از تقدیر از زحمات کلیه اعضای هیئت مدیره و خیرین حاضر در نشست اعلام کرد که موفقیت های خود در زندگی را مدیون رعدالغدیر است.

او از زحمات کلیه پرسنل و همراهی های خیرین در حمایت از همنوعان خود بسیار تقدیر کرد و گفت رعدالغدیر خانه دوم من است. اینجا احساس دلگرمی میکنم چون شما خیرین پشتیبان ما هستید.

در این جلسه مسئولین واحدهای مشارکت های اجتماعی، آموزش و مرکز تماس هر کدام به مدت ۱۰ دقیقه اهم گزارش اجرایی و آماری فعالیت های صورت یافته در سال ۱۳۹۸ را تشریح و به تبیین مسائل و برنامه های پیش رو پرداختند.

در ادامه علیرضا آتشک مدیر رعدالغدیر به ارائه گزارش مالی موسسه در سال ۹۸ پرداختند و به سوالات حضار پاسخ دادند. در پایان نیز مقرر شد ترسیم چشم انداز ۵ ساله این موسسه در دستور کار رعدالغدیر قرار گیرد.

این نشست با عکس دسته جمعی و صرف ناهار به پایان رسید.

 

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر