مدال طلای بوچیای کشور بر گردن توان یاب رعد الغدیر

به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر؛ برهان کوهکن علی آبادی از نوجوانان تحت پوشش این موسسه در هفدهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر استثنایی کشور به مدال طلا دست یافت .
در این دوره از مسابقات که در سالن ۱۲ آذر استثنایی شهر قزوین برگزار شد ۲۲۰دانش آموزان استثنایی در دو بخش آسیب بینایی و معلولین جسمی و حرکتی از ۲۱ استان کشور از ۲۱ تا ۲۳ مرداد ماه به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در بخش نهایی رشته بوچیا توان یاب نوجوان رعد الغدیر، آقای برهان کوهکن به مقام اول و سالار عزیزی از باشگاه امام علی تهران به مقام دوم رسیدند.
روابط عمومی رعد الغدیر ضمن آرزوی موفقیت برای این نوجوان توان یاب گفت : برهان با معلولیت سی پی شدید از دوران کودکی برای دریافت خدمات توانبخشی به این موسسه مراجعه داشته و اینک ضمن ادامه برنامه توانبخشی خود در این موسسه ،در حال طی نمودن دوره آموزشی نقاشی می باشد. به منظور توجه به تلاش این نوجوان فرهیخته و تشویق بیشتر ایشان؛ هدیه ای از سوی این موسسه تقدیم ایشان شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر