مدال طلای بوچیای کشور بر گردن توان یاب رعد الغدیر

به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر؛ برهان کوهکن علی آبادی از نوجوانان تحت پوشش این موسسه در هفدهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر استثنایی کشور به مدال طلا دست یافت .
در این دوره از مسابقات که در سالن ۱۲ آذر استثنایی شهر قزوین برگزار شد ۲۲۰دانش آموزان استثنایی در دو بخش آسیب بینایی و معلولین جسمی و حرکتی از ۲۱ استان کشور از ۲۱ تا ۲۳ مرداد ماه به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در بخش نهایی رشته بوچیا توان یاب نوجوان رعد الغدیر، آقای برهان کوهکن به مقام اول و سالار عزیزی از باشگاه امام علی تهران به مقام دوم رسیدند.
روابط عمومی رعد الغدیر ضمن آرزوی موفقیت برای این نوجوان توان یاب گفت : برهان با معلولیت سی پی شدید از دوران کودکی برای دریافت خدمات توانبخشی به این موسسه مراجعه داشته و اینک ضمن ادامه برنامه توانبخشی خود در این موسسه ،در حال طی نمودن دوره آموزشی نقاشی می باشد. به منظور توجه به تلاش این نوجوان فرهیخته و تشویق بیشتر ایشان؛ هدیه ای از سوی این موسسه تقدیم ایشان شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر