مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بعنوان چهره برگزیده اجتماعی و تاثیر گذار کشور شناخته شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در پنجاه سالگی دانشگاه صنعتی شریف؛

مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر بعنوان چهره برگزیده اجتماعی و تاثیر گذار کشور شناخته شد.

به گزارش معصومه فراهانی (مدیر روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه صنعتی شریف که در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن زنده یاد جباری این دانشگاه برگزار شد؛ از دو چهره مردمی و نیکوکار این موسسه در حوزه های علمی و اجتماعی تجلیل گردید .
در این مراسم که با حضورمعاون اول رییس جمهور و تنی چند از مسئولان عالی رتبه کشور برگزار گردید؛ در بخش تقدیر از۵۰ برگزیده این دانشگاه در زمینه های مختلف؛ از دکتر محمود طبیانی (عضوهیات مدیره موسسه نیکوکاری رعد الغدیر)بعنوان استاد برگزیده رشته مخابرات و الکترونیک این دانشگاه تجلیل شایسته ای بعمل آمد.
مهمترین بخش این مراسم که در واقع بزرگ‌ترین گردهمایی اعضای خانواده ی بزرگ دانشگاه صنعتی شریف محسوب می شد از مهندس علی سلطانزاده (مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و مدیر عامل انجمن خیریه سماوات الغدیر) از دانش آموختگان مکانیک این دانشگاه ،بعنوان چهره فرهیخته و تاثیر گذار در حوزه خدمات تخصصی اجتماعی کشور؛ تقدیر و تجلیل بعمل آمد .
مهندس علی سلطانزاده از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را به همراه جمعی دیگر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در زمینه ارائه خدمات توانبخشی حرفه ای بهنگام به جانبازان و معلولین جسمی حرکتی در زمینه های آموزش فنی و حرفه ای،توانبخشی ،درمان،دندانپزشکی،کارآفرینی و اشتغال بکار آنان آغاز نمود.
با توجه به تفکر عمیق اسلامی و عشق به خدمت و دستگیری از محرومان و مظلومان جامعه و جلب اعتماد مردمی و ملی؛ ایشان بصورت مستقیم در تاسیس و راه اندازی ۲۰ مرکز خیریه در استانهای مختلف کشور نقش داشته اند .
وی در حال حاضر مدیر عامل انجمن خیریه سماوات الغدیر که شبکه ای کشوری و بین المللی؛ متشکل از ۲۵ سازمان مردم نهاد داخلی و ۵ کشور خارجی است نیز عهده دار می باشند
همچنین در حال حاضر ایشان بعنوان عضو هیات مدیره انجمن احیای ارزشها ،انجمن توان یاب و موسسه ساحل امید نیز میباشند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب