مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی رعد الغدیر

مراسم تودیع امیر سیفی مدیر سابق روابط عمومی رعد الغدیر و معارفه معصومه فراهانی به عنوان مدیریت جدید روابط عمومی با حضور مدیرعامل و مدیران موسسه برگزار شد.

در این مراسم علیرضا آتشک مدیر عامل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با تاکید بر اینکه؛ اساس و بنیان روابط عمومی به عنوان قلب تپنده و ویترین شیشه ای سازمان است، از مدیر اسبق روابط عمومی تشکر و بیان کرد: در راستای استراتژی‌های ارتباطی و ترویجگری موسسه در سال پیش رو، ارتباط هرچه بیشتر با مردم و جامعه هدف با رعایت اخلاق در عرصه فعالیت روابط عمومی ادامه یابد تا شاهد موفقیت‌های آتی رعد الغدیر با تلاش مستمر همکاران روابط عمومی باشیم.

معصومه فراهانی دانش آموخته رشته علوم اجتماعی است و تا پیش از این، مدیریت واحد مشارکتهای مردمی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر را بر عهده داشته است. وی  با حفظ سمت در حوزه مشارکتهای مردمی، مدیریت روابط عمومی رعد الغدیر را نیز عهده دار شد.

ایشان همچنین، سمت مشاور شهردار اسبق تهران، رییس گروه مسئولیت اجتماعی و خیرین کانون کارآفرینان برتر استان تهران و مدیریت روابط عمومی رعدالغدیر در سنوات قبل (سالهای ۸۶ تا ۹۹) را در کارنامه کاری خود دارد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب