مراسم فارغ التحصیلی ۳۰ نفر از توانیابان رعد الغدیر برگزار شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در روزهای پایانی اسفند ماه موسسه رعدالغدیر حال و هوای دیگری دارد. جشن فارغ التحصیلی ۳۰ توانیاب که موفق به اتمام دوره مهارتهای فنی و حرفه ای و کسب مدرک شده اند، همراه با آغاز زندگی زوج جوان شادی و نشاط خاصی در بین توانیابان و مسئولین موسسه ایجاد نموده است . 

در جشن زیبایی  که به همت واحد روابط عمومی و با همکاری داوطلبانه یکی از حامیان جوان این موسسه در محل خیریه برگزار شد روزی به یادماندنی در خاطر همگان نقش بست .

اجرای موسیقی، بریدن کیک فارغ التحصیلی، اهدای مدارک به کار آموختگان از بخشهای مهم این مراسم بود .

از حاشیه های زیبای این مراسم می توان به جشن ازدواج دو تن از توانیابان این موسسه اشاره کرد. لیلا شعبانی و یوسف زمانی زوج توانیابی هستند که در هفته گذشته زندگی مشترکشان را با یکدیگر آغاز نموده اند .

قرعه کشی و اهدای هدیه به توانیابان حامی محیط زیست و فعالین طرح بازیافت امید از سوی یکی از شرکتهای همیار موسسه، از بخشهای پر هیجان برنامه بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر