مراسم فارغ التحصیلی ۳۰ نفر از توانیابان رعد الغدیر برگزار شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در روزهای پایانی اسفند ماه موسسه رعدالغدیر حال و هوای دیگری دارد. جشن فارغ التحصیلی ۳۰ توانیاب که موفق به اتمام دوره مهارتهای فنی و حرفه ای و کسب مدرک شده اند، همراه با آغاز زندگی زوج جوان شادی و نشاط خاصی در بین توانیابان و مسئولین موسسه ایجاد نموده است . 

در جشن زیبایی  که به همت واحد روابط عمومی و با همکاری داوطلبانه یکی از حامیان جوان این موسسه در محل خیریه برگزار شد روزی به یادماندنی در خاطر همگان نقش بست .

اجرای موسیقی، بریدن کیک فارغ التحصیلی، اهدای مدارک به کار آموختگان از بخشهای مهم این مراسم بود .

از حاشیه های زیبای این مراسم می توان به جشن ازدواج دو تن از توانیابان این موسسه اشاره کرد. لیلا شعبانی و یوسف زمانی زوج توانیابی هستند که در هفته گذشته زندگی مشترکشان را با یکدیگر آغاز نموده اند .

قرعه کشی و اهدای هدیه به توانیابان حامی محیط زیست و فعالین طرح بازیافت امید از سوی یکی از شرکتهای همیار موسسه، از بخشهای پر هیجان برنامه بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر