مراکز تماس

واحد مرکز تماس رعد الغدیر، نقش مهمی در مسیر کارآفرینی اجتماعی این موسسه ایفا می کند. این واحد، با ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب به افراد معلول دارای مهارت، موفق به ایجاد مشاغل پایدار و مولد برای این افراد شده است.
این واحد با مجوز از سازمان ارتباطات و مقررات رادیویی و ایجاد ۱۵۰ فرصت شغلی برای افراد معلول در ۶ سالن مرکز تماس که در طبقه دوم و سوم ساختمان رعد الغدیر دایر می باشد، یکی از مراکز موفق در ارائه خدمات تخصصی این حوزه به مشتریان می باشد.
مرکز تماس رعد الغدیر مجهز به کلیه سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری حرفه ای می باشد و در زمینه ارائه خدمات تحقیقات بازار، پشتیبانی فنی، بازاریابی تلفنی، سنجش رضایت مشتریان، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، نظر سنجی و افکار سنجی، پاسخگویی ۲۴ ساعته، جمع آوری اطلاعات و پیاده سازی داده، نظارت بر عملکرد خدمات تلفنی، پیاده سازی صوت به متن، مراقبت از مشتریان و اطلاع رسانی فعالیت می نماید .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر