معنوی ترین معرق در بازارچه بخشش امروز قیمت گذاری می شود

به گزارش پایگاه خبری خیرنیوز معنوی ترین و طریف ترین معرق ساخت دست یک معلول ضایعه نخاعی در بازارچه بخشش با حضور مدیران شهری و اهالی ورزش امروز قیمت گذاری می شود.

قائم مقام مدیرعامل رعد الغدیر به ستاد خبری خیرنیوز مستقر در بازارچه خیریه بخشش گفت: یک اثر ویژه هنری متعلق به هنرمند معلول ضایعه نخاعی، خانم ناهید عباسی به نام ذبح حضرت اسماعیل با حضور مدیران شهری و اهالی ورزش امروز قیمت گذاری و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد.

آتشک اظهار داشت: در این اثر هنری ۷ نوع چوب خاص مانند گردو و چوب های عالی دیگر به کار رفته است.

معاون اجرایی رعد الغدیر گفت: این تابلو در ابعاد ۵۰ در ۷۰ تولید شده است و حدود سه ماه تولید آن زمان برده است. وی همچنین اظهار داشت قیمت پایه این تابلو در مزایده امروز ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل سه میلیون تومان تعیین گردیه است اما به بالاترین قیمت به فروش خواهد رسید.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر